Pirmosios rungtynės
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

atnaujinta: Informuojame, kad liepos 22 dieną turėjusios įvykti krepšinio rungtynės naujoje Kauno „Žalgirio“ arenoje tarp Kauno miesto savivaldybės ir „Vėtrūnos“ komandų, atidedamos.

Liepos 22 dieną, penktadienį, 16 val. Kauno „Žalgirio“ arena pakvies į pirmąsias savo istorijoje rungtynes. Ant treniruočių salės parketo žengs Kauno miesto savivaldybės vyrų komanda, kurios mestą krepšinio dvikovos pirštinę pakels „Vėtrūnos“ darbuotojų komanda.

Prisiminus statybų tradicijas, kai rangovas, statęs tiltą, atsistoja po juo, o viršuje paleidžiamos pirmosios mašinos, buvo nuspręsta rangovams leisti išbandyti savo statinį.

„Simbolinėje dvikovoje mūsų vyrai kausis dėl Kauno miesto savivaldybės įsteigtos „Žalgirio“ taurės. Jau dabar matau, kad rungtynės bus atkaklios, nes šį kartą mūsų sudėtis viena stipriausių, kokia tik yra buvus, o dar kaunietiška aistra krepšiniui. Turėtume tikrai laimėti“, – sakė Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis.

Kauno miesto savivaldybės garbę gins mero pavaduotojas Povilas Mačiulis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Miladauskas, Tarybos nariai Andrius Kupčinskas, Marijus Panceris, Simonas Kairys, Tomas Bagdonavičius, Miesto plėtros departamento direktoriaus Remigijus Skilandis, Tarybos sekretoriato vyr. specialistas Mantas Lapinskas, IT skyriaus vedėjas Vytautas Augonis bei jo kolega Paulius Jakštas, Sporto skyriaus vyr .specialistas Mindaugas Radzevičius, Turto skyriaus vyr. specialistas Gintautas Krilavičius.

Jau ne pirmą kartą kartu žaidžiantis savivaldybės vyrai šį kartą susirinko kviečiami tarybos nario Andriaus Kupčinsko, kuriam dar būnant meru ir gimė ši idėja. Vakar vakare surengę bendrą treniruotę, savivaldybės vyrai paruošė ne vieną žaidybinę staigmeną varžovams.

Į šias varžybas sirgaliai nėra kviečiami, nes treniruočių salė nėra pritaikyta varžyboms, jose nėra vietų žiūrovams. Į šį renginį kviečiami tik žiniasklaidos atstovai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: