(c) V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės aistruoliai po kovo 29 dieną dvikovos su Europos ir pasaulio čempione Ispanija galės parvykti tradiciniu „Pergalės traukiniu“.

Specialų reisą iš Kauno į Vilnių naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos futbolo federacijos pageidavimu organizuoja nacionalinės rinktinės rėmėjas „Lietuvos geležinkeliai“. Tradicija organizuoti tokią kelionę, kuri tapo itin populiari futbolo sirgalių tarpe, gyvuoja jau ketvirtus metus.

„Stengiamės pratęsti tokias gražias tradicijas. Todėl malonu žinoti, jog sirgaliai vėl galės pasinaudoti „Lietuvos geležinkelių“ skirtu traukiniu ir taip išspręsti galvosūkį kaip grįžti namo“, – sakė LFF federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius.

Į rungtynes iš Vilniaus į Kauną futbolo gerbėjai galės vykti pagal įprastą „Lietuvos geležinkelių“ tvarkaraštį jiems patogiu laiku. Siekiant išvengti spūsčių prie stadiono LFF rekomenduoja atvykti į Kauną likus apie pora valandų iki rungtynių pradžios, mažiausiai – valandai.

Po dvikovos specialus traukinys iš Kauno geležinkelio stoties išvyks naktį iš antradienio į trečiadienį 00:30 ir važiuos tokiu tvarkaraščiu: 0 val. 45 min. sustos Pravieniškėse, 0 val. 55 min. Kaišiadoryse, 1 val. 3 min. Žasliuose, 1 val. 15 min. Vievyje, 01 val. 30 min. Lentvaryje, 01 val. 45-56 min. Vilniuje, 02 val. 06 min. Naujojoje Vilnioje.

Kelionės bilietus rekomenduojama įsigyti iš anksto. Paprasto bilieto kaina 17 litų, tačiau perkant kelionės bilietą į abi puses bus taikoma 15 procentų nuolaida. Studentams ir vaikams nuo 7 iki 10 metų taikoma 50 proc. lengvata.

Lietuvos ir Ispanijos nacionalinės rinktinių dvikovą numatyta kovo 29 dieną Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione, rungtynių pradžia – 21 valandą 45 minutės. Bilietus į rungtynes galima įsigyti BILIETAI.LT sistemoje arba internete www.bilietai.lt.

LFF informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: