Policijos pareigūnai perspėja nepamiršti namų saugumo
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Artėjant ilgajam savaitgaliui, kai visi švęs Švenčiausios Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmes – Žolinių šventę, Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato ir Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad Kauno rajono gyventojai išvykdami švęsti šventės pasirūpintų savo turto saugumu.

Vertingus daiktus geriau palikite saugoti artimiesiems ar draugams, kurie lieka namuose, aukso dirbinius ar pinigus laikykite patikimuose seifuose ar metalinėse spintose.

Neužmirškite užrakinti visų lauko durų spynų, uždaryti langų. Apie išvykimą praneškite savo artimiausiems kaimynams, kurie būdami namuose galėtų išgirsti kilusį triukšmą, pastebėti įtartinus asmenis ar automobilius.

Prevencijos poskyrio vyresnysis specialistas Darius Joneikis pataria nebūti abejingiems ir atkreipti dėmesį į išvykusių kaimynų namuose pastebėtus įtartinus reiškinius.

Jei pas kaimyną išgirdote netikėtus garsus (dūžtančio stiklo, lūžtančio medžio ar laužiamo metalo), nedelsiant praneškite apie tai policijai ir imkitės visų įmanomų priemonių, kad apsaugotumėte kaimyno turtą.

Pasinaudokite namuose laikomu šunimi, šviesos ar garso priemonėmis, kurios padėtų išgąsdinti vagį. Jei yra galimybė, būtinai imkitės visų įmanomų priemonių sulaikyti į kaimynų patalpas įsibrovusius asmenis.

Jei nelaimė vis dėlto įvyko ir grįžę į namus radote išlaužtas ar atviras duris, pareigūnai prašo kuo skubiau informuoti Kauno rajono policiją, tel. (8 37) 30 39 51, 32 15 43 (visą parą), arba 112.

Taip pat policijos pareigūnai prašo: neištrypti, neištrinti, nesunaikinti nusikaltėlių pėdsakų, neiti į vidų ir neieškoti, kas pavogta, nepalikti nereikalingų pėdsakų, saugoti įvykio vietą.

Kauno rajono savivaldybės informacija

BSG: Saugos Tarnyba

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: