(c) Stock.xchng archyvo nuotr.
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Gruodžio 21 dieną (pirmadienį), 11 val. Kauno miesto savivaldybė pasirašys naują sutartį su neįgaliųjų socialine įmone „Lyderio akademija“. Fizinę negalią turintys kauniečiai ir toliau padės policininkams, stebės miesto apsaugos kamerų vaizdus, siekiant išsiaiškinti nusikaltėlius, pažeidėjus.

Rugsėjo 1 dieną Savivaldybė keturiems mėnesiams pasirašė paslaugų teikimo sutartį su jungtinę veiklos sutartį sudariusiomis UAB „Lyderio akademija“ ir IĮ „Eurotela“. Pagal ją negalią turintys žmonės padėjo policijos pareigūnams stebėti vaizdo stebėjimo kameras.

Šio projekto nauda akivaizdi, nes dėka įdarbintų neįgaliųjų nuo vaizdo stebėjimo atlaisvinami policijos darbuotojai, kurie gali dirbti tiesioginius savo darbus, prižiūrėti viešąją tvarką. Todėl Savivaldybė nusprendė ir toliau tęsti pasiteisinusią veiklą. Buvo skelbtas konkursas, kurį laimėjo įmonė „Lyderio akademija“. Sutartis su įmone bus pasirašyta vieneriems metais, su galimybe ją pratęsti dar 24 mėnesiams.

Žmonės su negalia stebės mieste įrengtas 70 vaizdo kamerų, fiksuos pažeidimus žurnaluose ir apie tai informuos policijos pareigūnus, atsakingus už viešąją tvarką. Vaizdo stebėjimo kamerų transliacijas vaizdo operatoriai stebi visą parą pagal patvirtintą darbo grafiką. Vienu metu monitorių stebės du darbuotojai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: