Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Šią savaitę oficialiai atidaroma viena didžiausių, 18 mln. litų kainavusi pieno fermų Baltijos šalyse – čia bus laikoma 2,5 tūkst. melžiamų karvių, iki gegužes šalia bus pastatytas ir pieno perdirbimo cechas.

Skaistgirio žemės ūkio bendrovėje kasdien bus primelžiama apie 60 tonų pieno, o planuojama metinė apyvarta – 25 mln. litų (be PVM), ketvirtadienį informuoja “Verslo žinios”.

“Jei gerai seksis, statysime ir daugiau tokių kompleksų”, – sako bendrovė bendraturtis Vilius Kaikaris, žadantis, kad gegužę šalia fermos pradės veikti modernus pieno perdirbimo cechas.

Žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus žiniomis, Skaistgirio žemės ūkio bendrovėje planuojamas paukštynas ir bioenergijos gamyba.

Sutvarkyti produkcijos realizaciją įmonei nebus sudėtinga, nes pasitelks mėsos perdirbimo bendrovę “Delikatesas”, kurios bendraturtis yra V. Kaikaris, logistikos sistemą ir vadybininkus.

Su V. Kaikariu susijusios įmonės yra vienos didžiausių dirbamosios žemės savininkių Lietuvoje. V.Kaikaris vadovauja ir bendrovei “Šiaurės vilkas”, kuri verčiasi grūdų prekyba ir logistika.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: