(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Generaliniam prokurorui perduotas prašymas iš naujo pradėti ikiteisminį tyrimą ir nustatyti asmenis, atsakingus už šmeižiančios informacijos apie Kauno miesto merą Andrių Kupčinską paskleidimą žiniasklaidoje.

Žiniasklaidos priemonėse buvo pasirodę pranešimai, kuriuose teigta, kad balandį vykusio Kauno miesto tarybos posėdžio metu, svarstant Kauno 2–osios klinikinės ligoninės ir Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninės jungimo klausimą, A.Kupčinskas neva neteisingai pažymėjo tarybos nario Gedimino Žukausko valią.

Žiniasklaidoje paskleista informacija šmeižė A. Kupčinską kaip asmenį bei kaip Kauno miesto savivaldybės merą. Jis buvo kaltinamas tariamai suklastojęs dokumentus: esą nors G. Žukauskas vardinio balsavimo metu pasisakė „prieš“, meras balsavimo protokole įrašė „už“.

„Tikiuosi, kad teisėsaugos institucijos atitinkamai įvertins Kauno II Kauno 2-osios klinikinės ligoninės atstovų bei dviejų Tarybos narių – Kęstučio Kriščiūno ir Arvydo Garbaravičiaus veiksmus, mėginant mane apšmeižti“, – sakė meras A. Kupčinskas.

Meras taip pat kreipsis į teisėsaugos institucijas dėl garbės ir orumo įžeidimo. „Metus tokius įtarimus, buvo norėta apšmeižti ne tik mane kaip asmenį, bet ir sugriauti savivaldybių institucijų prestižą”, – teigė A. Kupčinskas.

Teisėsaugos institucijoms nustačius, kad šmeižikiški kaltinimai subliūško, viešoje erdvėje apie tai sąmoningai buvo nutylima.

Tarybos sekretoriato informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: