© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Didžiosios Britanijos Princas Harry (Haris) prisipažino, kad “neįtikėtinai nervinasi” prieš sakydamas kalbas ir jaudinasi, kai reikia įeiti į patalpą, pilną žmonių, pranešama BBC tinklalapyje.

Apie tai jis kalbėjo jo globojamo labdaros fondo “Sentebale” kampanijos, kuria siekiama sumažinti su ŽIV siejamą gėdą visuomenės sąmonėje, vaizdo įraše.

Trumpi kampanijos filmukai “Nesigėdink” (Feel No Shame) pasirodė Pasaulinės AIDS dienos proga.

Prie jų filmavimo taip pat prisidėjo dainininkės Nicole Scherzinger (Nikol Šerzinger) ir Paloma Faith (Paloma Feit) bei aktorė Gemma Arterton (Gema Arterton).

Princas Harry įraše prisipažįsta: “Mano paslaptis, nepatikėsite, yra ta, jog aš nepaprastai nervinuosi, kai reikia kalbėti viešai, ir visai nesvarbu, kokio dydžio yra minia arba mano auditorija”.

“Ir nepaisant to, kad visą laką juokiosi ir juokauju, aš neįtikėtinai nervinuosi, gal net patiriu nerimą, kai man reikia įeiti į žmonių sausakimšas patalpas, o aš vilkiu kostiumą”, – toliau kalbėjo jis.

Fondą “Sentebale” princas kartu su kitais įkūrė 2006 metais Lesote, kai keliavo po šią pietų Afrikos šalį. Lesotas užima trečią vietą pagal AIDS/ŽIV išplitimą pasaulyje – šia liga yra užsikrėtę daug šalies vaikų ir jaunimo, daugelis dėl AIDS neteko savo tėvų.

Šia kampanija siekiama padrąsinti ŽIV užsikrėtusius žmones nebijoti ieškoti medikų pagalbos, daugiau sužinoti apie šią ligą ir užkirsti kelią viruso plitimui.

“DAR LABIAU NERAMU”

“Dabar, kai prisipažinau, man, ko gero, bus dar neramiau, kad žmonės į mane žiūrės, bet dėkoju visiems, kurie dalyvauja (kampanijoje)”, – pridūrė princas, vilkėdamas kasdieninį sportinį nertinį.

Kitame šią kampaniją pristatančiame vaizdo įraše Harry kreipėsi į visuomenę, prašydamas pasidalinti savo paslaptimis socialiniuose tinkluose, mainais į jo prisipažinimą.

“Norėdami parodyti savo paramą Lesoto vaikams ir padėti nuplauti gėdą nuo visų, kuriuos palietė ŽIV, šią Pasaulinę AIDS dieną mes norime paversti diena, kai niekas nesigėdina dėl savo paslapčių”, – sakė jis.

“Visi drauge mes galime nuplauti su ŽIV siejamą dėmę ir suteikti virusą nešiojantiems vaikams vaikystę, kurios jie yra nusipelnę, vaikystę, kuri daugumai mūsų yra įprastas dalykas”, – ragino princas Harry.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: