(c) LKF archyvo nuotr.

Lietuvos vyrų rinktinė per antrąsias kontrolines rungtynes Vitorijoje pralaimėjo Ispanijos nacionalinei komandai 76:97 (16:30, 26:25, 15:23, 19:19).

Rungtynių protokolas

Ispanai kontroliavo mačo eigą, jų persvara nuo pirmojo kėlinio vidurio buvo dviženklė. Trečiojo kėlinio pradžioje po Lino Kleizos metimų mūsiškiai priartėjo iki 8 taškų (47:55), tačiau šeimininkai atsakė spurtu ir laimėjo rungtynes.

Mūsų komandoje per šios dienos rungtynes nežaidė Mantas Kalnietis ir Renaldas Seibutis.

Po mačo Lietuvos rinktinė išvyko į oro uostą ir jau šią naktį sugrįš į Kauną. Rugpjūčio 8-oji rinktinei — laisva diena, o pirmadienio vakarą krepšininkai vėl susirinks laikinojoje sostinėje.

Rinktinėje liko 14 kandidatų

Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui besirengiančioje Lietuvos rinktinėje kandidatų skaičius sumažėjo iki 14-kos. Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra, rinktinei sugrįžus iš turnyro Vitorijoje, paskelbė, kad treniruočių su komanda netęs įžaidėjas Giedrius Gustas.

„Kaip ir kalbėjau, turėjome sumažinti žaidėjų skaičių iki 14-kos, kad galėtume efektyviau šlifuoti visus taktinius dalykus. Pasitarę su kolegomis priėmėme sprendimą, kad Giedrius gal ne taip kaip kiti žaidėjai tinka tam krepšinio stiliui, kurį mes norime žaisti. Sprendimą priimti buvo sunku ir skaudu. Giedrius labai stengėsi, norėjo žaisti, įdėjo daug fizinių ir dvasinių jėgų, todėl pranešti sprendimą buvo labai sunku. Tačiau teko padėkoti už darbą, visame pasirengimo procese jis mums labai padėjo”, – sprendimo motyvus aiškino K. Kemzūra.

Pasirengimą pasaulio čempionatui tęs 14 krepšininkų: Mantas Kalnietis, Arvydas Eitutavičius, Tomas Delininkaitis, Martynas Gecevičius, Mindaugas Lukauskis, Martynas Pocius, Renaldas Seibutis, Simas Jasaitis, Jonas Mačiulis, Linas Kleiza, Paulius Jankūnas, Tadas Klimavičius, Martynas Andriuškevičius ir Robertas Javtokas.

Lietuvos krepšinio federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: