(c) Ktu.lt archyvo nuotrauka

Spalio 15 d. Kauno technologijos universitete įvyko integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) “Santaka” partnerių susitikimas.

Jame Kauno technologijos universiteto vadovai išsamiai papasakojo apie vedančiųjų Universiteto mokslo grupių rezultatus, pabrėžė prioritetines KTU mokslo sritis ir kita. Taip pat partneriams prisistatė slėnio veikloje aktyviai dalyvaujančios verslo įmonės, svarstytos galimybės pritraukti naujų verslo partnerių ir investuotojų.

Susitikime taip pat dalyvavo, kaip vieno iš galimų naujų partnerių, koncerno “SBA” atstovai: prezidentas Arūnas Martinkevičius, viceprezidentai Egidijus Valentinavičius, Gintaras Pileičikas, užsienio svečias.

Viena didžiausių verslo grupių Lietuvoje, besiverčianti baldų gamyba, mažmenine prekyba, techninės tekstilės ir trikotažo gamyba bei kita veikla, koncernas “SBA” ieško galimybių investuoti į perspektyviausius projektus, verslo sritis Lietuvoje, tad nori palaikyti glaudžius ryšius su slėniu “Santaka”. Šis kreipimasis susitikime buvo labai teigiamai įvertintas, numatyti tolesni žingsniai plėtojant bendradarbiavimą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: