Socialinis-meninis projektas
(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

2011 m. liepos 3 – 23 dienomis trys jaunos entuziastės dalyvavo „Kauno bienalės“ kolegų projekte „Pusrutuliai“ (ang. „Hemispheres“).

Projekto seminaruose, Paryžiuje, susitiko 5-ių Europos šalių (Lietuva, Estija, Prancūzija, Italija, Ispanija) jaunimas ir pranešėjai iš Prancūzijos, Lietuvos, Congo bei Indijos.

Grįžę projekto dalyviai 2011 m. lapkričio 11 d. Kaune vykstančiame festivalyje „Insanitus“ pristatys socialinį- meninį projektą Esi tai – ką vartoji, vartoji tai – kas esi.

Festivalio zonoje bus sukurta interaktyvi erdvė, į kuria bus kviečiami užsukti visi besidomintys žmogaus įtaka pasaulio vystimuisi, ekonomikai, kas, be abejo, veikia ir mūsų sveikatą. Įvairiausi žaidimai, diskusijos, rodomi filmukai, maisto degustavimas ir pasisėdėjimas prie arbatos puodelio kvies kūrybiškai ir žaismingai diskutuoti apie vartojimo įpročius, jų įtaką aplinkai, kiekvienam iš mūsų bei galimas alternatyvas.

Užsiėmimai:

– Žaismingos, bet intelektualios vizualinės medžiagos peržiūra:

Pasaka „Dovanojantis medis“. Tai filosofinės S. Silversten pasakos „The Giving tree“ interpretacija, akcentuojant socialinę problematiką. Pasakos vizualizacija ir radijo teatro įrašą sukūrėme būtent šiam projektui bendradarbiaudami su menininkais ir entuziastais.

Animacinio filmukų „How to feed the world“ bei „Max and co.“ peržiūra.

– Prancūziškas diskusijos metodas „World carrier“. Kartu kursime diskusijų sieną, kurios pagrindas bus spalvotos lentos, ant kurių kiekvienas galės rašyti, piešti, klijuoti ir taip išreikšti savo nuomonę. Tai bus gyva ir kintanti instaliacija, susidedanti iš kiekvieno iš mūsų.

– Sveiko maisto degustacija ir gamyba. Vaišinsime ekologiška žolelių arbata, ragausime sveikuoliškus skanėstus bei pasidalinsime patirtimi kaip iš paprasčiausių produktų pasigaminti nebrangius ir sveikus užkandžius.

– Planuojami ir kiti netikėti veiksmai bei žaidimai.

Visi laukiamei penktadienį, nuo 21:00 val.

Fabrikas „Lituanika“, Jonavos g. 3, Kaunas.

Hemisphere projektas bus pristatomas chill zonoje, antrame aukšte.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: