Organizatorių archyvo nuotr.

Turite artimą žmogų, kuris labai myli mašinas ir kasdieninis važinėjimas tikslo link jam yra didelis malonumas? Tokiu atveju pateiksime kelias idėjas, kurios jam puikiai tiks kaip dovana. Kadangi visi daiktai yra universalūs – tai puikus pasirinkimas nepriklausomai nuo progos: ir gimimo dienai, ir Valentino dienos proga.

1. Numerių apšvietimo sistema

LED numerių apšvietimas yra puiki dovana kiekvienam, kuris rūpinasi savo transporto priemone. Apšviesti numerius yra būtina, o kai galima tai padaryti stilingai – kodėl gi ne? Tokio tipo numerių apšvietimas džiugina ne tik estetika, tačiau ir ilgaamžiškumu, tad kartą pasirūpinus sistema daugiau nebeteks skirti laiko jos keitimui.

2. Kokybiškas raktų pakabukas

Kiekvienos transporto priemonės raktelius gali papuošti ir kokybiškas raktų pakabukas, kuris gali būti vienetinis, unikalus.  Svarbiausia, kad jis derėtų prie transporto priemonės savininko stiliaus, taip pat, kad būtų tvirtas bei kokybiškas. Šiuo metu ypač mėgstami metaliniai arba su lietuviška atributika. Internete tikrai rasite pavyzdį, kuris Jums pasirodys vertas investicijos.

3.  Xenon žibintai

Norėdami dekoruoti savo mašiną ir tuo pačiu užtikrinti, kad būsite saugus kelių eismo dalyvis – turite į transporto priemonę įdiegti kokybiškus žibintus. Šiuo metu bene labiausiai giriami yra Xenon žibintai, kurie džiugina funkcionalumu bei ilgaamžiškumu.  Jeigu vairuotojui dar neteko išbandyti šio tipo žibintų – tokiu atveju siūlome jį nustebinti ir padovanoti. Tai ne tik labai stilinga, tačiau ir funkcionali bei praktiška dovana, kuri leis būti saugiu kelyje.

4. Vaizdo registratorius

Puiki dovana yra ir vaizdo registratorius. Kiek brangesnė, tačiau juk mylimam žmogui negaila, taip? Šiuo metu tokio tipo įrangos pasiūla yra labai plati. Nuo pačių pigiausių ir paprasčiausių iki labai brangių bei funkcionalių.

5.  Puodelių laikiklis

Galiausiai, puiki dovana yra ir puodelių laikiklis, kuris tikrai bus reikalingas kiekvienam žmogui, kuris mėgsta skanius gėrimus ir labai daug laiko praleidžia kelyje. Kartu su juo siūlome padovanoti ir stilingą termo puoduką, kuris leis gyventi draugiškiau su gamta ir kasdien kelionėse gerti tik pačius skaniausius, naminius gėrimus.

Užsakymo Nr. 200018

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: