Trečiadienį korepetitorių atstovai ves diskusiją Kauno “Jėzuitų gimnazijoje”

Paskelbė: Darius Karaša Data: 2009-09-22 12:08

Spausdinti | Komentarai

(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Prasidėjus naujiems mokslo metams, rugsėjo 23 – tą dieną, 10. 30 valandą „Jėzuitų gimnazijoje“ vyks diskusija su abiturientais, kurios metu bus kalbama apie egzaminų pokyčius bei papildomo mokymosi svarbą. Diskusijoje dalyvaus korepetitorių atstovai, „Vilniaus universiteto“ atstovybės nariai, „Moksleivių sąjungos“ bei „Mokinių parlamento“ atstovai. Drauge tikimasi išsiaiškinti – kodėl į korepetitorius žvelgiama priešiškai bei kelti klausimą, ar tikrai tik papildomai rengiantis galima pasiekti maksimalius rezultatus?

„Atsižvelgiant į kasmet sunkėjančias brandos egzaminų užduotis bei kilstelėtą stojimo balo kartelę, užkertančią daugeliui būsimų studentų kelius į nemokamą mokslą, ieškoma būdų, kaip sėkmingai pasiruošti egzaminams, todėl korepetitoriai – mokyklose dirbančių mokytojų akyse – turėtų būti pagalbininkai, o ne priešai“ – kalbėjo Jurgita B., ne pirmą savaitę varstanti Kauno mokyklų duris ir ieškanti „gyvo“ kontakto su moksleiviais bei mokytojais.

Vienas profesionalių korepetitorių teigia, jog sistemingai dirbant – mokinio pažymiai pagerėja net iki 25 procentų, todėl egzamino metu abiturientas jaučiasi tvirčiau ir gali tikėtis pasiekti ypatingai gerų rezultatų.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt