Kino filmo "Fading Gigolo" kadras

Šiek tiek juoko, šiek tiek dramos, džiazo skambesys ir seniausia pasaulyje profesija – šiuos, iš pažiūros kontrastingus dalykus, John Turturro apjungia savo naujausiame filme „Žigolo“.  

„Žigolo“ (angl. Fading Gigolo), tai filmas apie pagyvenusį knygyno savininką Murėjų (Woody Allen), kurio verslui po truputį žlungant, topteli idėja pasiūlyti savo jaunesniam draugui pradėti verstis seniausia pasaulyje profesija. Murėjus siūlosi tapti jo vadybininku ir tokiu būdu papildomai kartu užsidirbti.

Vienišas, penkiasdešimties metų floristas Fioravantis (jį vaidina pats John Turturro) ilgai nemąstęs sutinka su Murėjaus pasiūlymu ir netrukus jų verslo planas įgauna pagreitį. Visos moterys, aplankusios Fioravantį lieka nustebintos ir laimingos, o pastarasis džiaugiasi uždirbiu. Taip trunka tol, kol vieną dieną jį aplanko vieniša ir užsisklendusi našlė (Vanessa Paradis). Jau po pirmojo susitikimo tarp judievų užsimezga išskirtinis ryšys, kol galiausiai įsimylėjęs žigolo dar kartą įsitikins filme dažnai minimos frazės tiesa: „Ten kur meilė, ten ir skausmas“.

Kino filmo “Fading Gigolo” kadras

Režisierius, scenarijaus autorius bei pagrindinio vaidmens atlikėjas, John Turturro, filme subūrė nemažai žvaigždžių. Be Woody Allen, jame nusifilmavo tokios ekrano žvaigždės kaip Vanessa Paradis, Sharon Stone, Sofia Vergara ir Liev Schreiber. Puikiai surinkta komanda dera tarpusavyje, o kaip visada, subtiliai šmaikšti Woody Allen vaidyba, suteikia filmui nuotaikingumo. Šioje juostoje jis vėl įrodo, kad vis dar moka panaudoti savo stipriąsias puses, o amžių netgi palenkti savo naudai.

Kino filmo “Fading Gigolo” kadras

Eidamas į „Žigolo“ žiūrovas neturėtų tikėtis daug ar kažko ypatingo, tačiau pasimėgavimą ši kino juosta tikrai atnešti turėtų. Joje yra viskas, ko reikia maloniam ir įdomiam filmui – dramos elementai, šiek tiek juoko ir pikantiškų detalių. Regis filmo scenarijus turėtų būti šiek tiek banalus, bet filmo režisieriui sklandžiai pavyksta pavaizduoti vienatvę, aistrą, ir meilę, kuri neatsiejama nuo skausmo.

Tuo tarpu, filmo garso takelis tiesiog palaima ausims. Puikiai parinkti džiazo kūriniai tobulai dera su filme tvyraujančia atmosfera, o tango muzikos detalės suteikia filmui ritmo. Be to, juostoje juntama ir prancūziška dvasia, jame skamba įžymiosios Dalidos balsas, taip pat ir pačios aktorės Vanessos Paradis atliekama daina italų kalba.

Verdiktas 8/10

„Žigolo“ – lengvas, neįpareigojantis filmas, leidžiantis laisvai atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: