U-17 futbolo turnyrą lietuviai pradėjo pergale
(c) LFF.lt archyvo nuotr.
Skirmantas Rakauskas sveikinamas su įvarčiu

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė (1995 m. gimimo ir jaunesni) sėkmingai pradėjo 18-ąjį tarptautinį LFF U-17 taurės turnyrą Palangoje.

Pirmose rungtynėse lietuviai rezultatu 1:0 užtikrintai nugalėjo Moldovos komandą.

Palangos miesto stadione aikštės šeimininkai nuo rungtynių pradžios kontroliavo žaidimą. Pirmąjį šansą turėjo Gabrielius Judickas, o netrukus Lietuva išsiveržė į priekį. Po Eriko Skripkino perdavimo tiksliai smūgiavo klaipėdietis Skirmantas Rakauskas. Kėlinio viduryje tas pats S.Rakauskas nepasinaudojo proga pasižymėti dar kartą.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinė kontroliavo žaidimą ir siekė įmušti dar kartą. Arčiausiai tikslo lietuviai buvo apie 66 min. kai Simono Stankevičiaus smūgiuotą kamuolį vartininkas nukreipė į užribį, o po kampinio galva šalia virpsto smūgiavo Julius Aleksandravičius. Moldovos rinktinė taip pat turėjo vieną šansą, bet sėkmingai sužaidė vartininaks Marius Suvaizdis.

Lietuvos U-17 rinktinės treneris Antanas Vingilys po dvikovos sakė, kad komanda neišvengė startinio jaudulio.

„Rungtynių pradžia bet kokiame turnyre nepavyksta būtent taip kaip planuoji, dažnai trukdo jaudulys. Antrajame kėlinyje komanda sužaidė taip, kaip buvo iš jos reikalauta – kontroliavome kamuolį, žaidėme užtikrintai. Kita vertus, padarėme klaidų gynyboje ir mus galėjo nubausti. Norėjosi laimėti didesniu rezultatu, trūksta meistriškumo užbaigiant atakas. Manau, kad sužaidėme pagal galimybes“, – sakė A. Vingilys.

Kitose turnyro A grupės rungtynėse Kretingoje Ukrainos rinktinė 2:1 nugalėjo Kazachstaną. B grupėje Kretingoje Gruzija 3:2 įveikė Latviją, o Palangoje Azerbaidžanas 3:1 laimėjo prieš Baltarusiją.

Rugpjūčio 24 d., 18 valandą, lietuviai Palangoje susitiks su Kazachstano komanda.

Statistika

Palangos miesto stadionas, 250 žiūrovų;

Teisėjas – Vytenis Kazlauskas (Kaunas);

Lietuva U-17 – Moldova U-17 1:0 (1:0);

Įvartis: 15 min. Skirmantas Rakauskas (Lietuva);

Įspėti: 54 min. Deimantas Petravičius (Lietuva), 24 min. 24 min. Nicolae Volcov (Moldova).

Lietuva U-17: Marius Suvaizdis, Julius Aleksandravičius, Edvinas Dambrauskas, Justas Raziūnas, Lukas Pangonis, Tomas Dombrauskis, Gabrielius Judickas (63 min. Tadas Lekeckas), Deimantas Petravičius, Erikas Skripkinas, Skirmantas Rakauskas (41 min. Vykintas Slivka), Simonas Stankevičius. Atsarginiai: Edgaras Jonaitis, Darius Kazubovičius, Kevinas Pavlijus, Matas Gavrilovas, Almantas Vansevičius.

Lietuvos futbolo federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: