Usainas Boltas (c) Wikimedia Commonts / Richard Giles nuotr.

Medalius ką tik pasibaigusiame Pasaulio lengvosios atletikos čempionate ir Pekino Olimpinėse žaidynėse skynęs atletas per kelerius pastaruosius metus yra penkis kartus gerinęs pasaulio rekordus 100 metrų, 200 metrų ir 4 x 100 m bėgimo rungtyse.

„Prieš baigdamas sportininko karjerą norėčiau išbandyti savo jėgas šuolio į tolį rungtyje, nes tikiu, kad galėčiau pasiekti labai gerų rezultatų“, – sakė 23 metų sportininkas.

Jamaikietis taip pat neatmeta galimybės, kad 2012 m. vyksiančiose Londono Olimpinėse žaidynėse išbandys jėgas 400 m bėgimo distancijos rungtyje.

„Jeigu treneris nuspręs, kad 100 ir 200 metrų distancijose dominuoju ir kad „reikėtų išbandyti šį tą naujo“, tikrai atsiduosiu tam visa savo širdimi ir siela“, – pabrėžė jis.

Po šių U. Bolto pareiškimų bukmekeriai suskubo pasiūlyti lažintis, kurioje rungtyje jamaikiečiui pavyks pasiekti naujų pasaulio rekordų. Interneto lažybų portale „Unibet“ geriausiai vertinamos lengvaatlečio galimybės pasiekti naujus rekordus 400 m distancijos bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse. Kad jamaikietis jose pasieks naujus rekordus siūloma lažintis santykiu 1:3,5.

„Mes esame įsitikinę, kad U. Boltas galėtų dalyvauti bent keliose papildomose rungtyse, nes pagal fizinius duomenis jis yra tikrai pajėgus pasiekti naujų pasaulio rekordų“, – teigė „Unibet“ lošybininkas Kennethas Pedersenas.

Mike Powellas, kuriam šiuo metu priklauso 8,95 metro pasaulio rekordas šuolio į tolį rungtyje, tiki, jog U. Boltas gali peršokti 9 metrų ribą. „Savo ūgiu ir fiziniu sudėjimu jis gali mane išgąsdinti. Jo pasiekimai peržengia žmonių galimybių ribas. Aš galiu jam parodyti, kaip nušokti 9 metrus“, – BBC sakė M. Powellas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: