Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis teigia, kad jo pozicija dėl skalūnų dujų nesikeičia – skalūnų dujų konkursą reikia tęsti.

“Mūsų pozicija ir mano, kaip piliečio ir ministro, labai aiški – kad reikia tęsti tą konkursą, norintis dalyvauti buvo vienas. Kaip tik aš vakar grįžau iš Dublino, ten buvo aplinkos ministrų pasitarimas. (…) Visi mato tame greta tų klausimų, kur reikia sudėlioti aplinkosauginius saugiklius, mato tame perspektyvas, kalbant apie klimato kaitą, energetiką iš viso pasikeitimą, nes jeigu atsiranda skalūninės dujos kaip rimtas žaidėjas ir Europoje, kaip atsitiko Amerikoje, tai iš tikrųjų čia galimi rimti ilgalaikiai pasikeitimai”, – trečiadienį Žinių radijui sakė V.Mazuronis.

Pasak jo, skalūnų dujų klausimas liepą bus įtrauktas ir į neformalaus Europos aplinkos ministrų susitikimo darbotvarkę Vilniuje.

“Aš manau, kad šitoj vietoj reikia eiti į priekį, bet kuriuo atveju žvalgymai ir visi kiti dalykai mums kaip valstybei nekainuoja, tą daro privati bendrovė”, – pridūrė ministras.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: