© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Lietuvoje veikiančios turgavietės turėtų mokėti mokesčius nuo prekybinio ploto, kad lengviau būtų konkuruoti prekybos centrams ir mažoms parduotuvėms, yra įsitikinęs Darbo partijos (leiboristų) frakcijos Seime seniūnas Viktoras Uspaskichas.

Tiesa, kol kas neaišku, kada tai numatantis įstatymo projektas galėtų atsirasti Seime, penktadienį informuoja portalas delfi.lt.

“Didieji tinklai į kvadratinį metrą prekybinio ploto investuoja dešimt kartų daugiau nei turgūs, dar plius turi sumokėti visus mokesčius. O turgūs, kurių investicijos kvadratiniam metrui yra trys šimtai litų, nemoka tų mokesčių”, – portalui sake V. Uspaskichas.

Seimo narys norėtų, kad turgavietės mokėtų prekybinio ploto mokestį, kuris būtų didžiausias iš visų kitų prekybos rūšių.

Tuo metu Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė piktinasi tokiais užmojais ir priminė, kad iki 2004 m. turgavietės mokėdavo specialų turgaviečių mokestį.

Lietuvos turgaviečių-prekyviečių asociacijos steigėja ir prezidentė Aldona Janavičienė tvirtino, kad turgavietės ir be papildomų apmokestinimą sunkiai laikosi.

Rekomenduojame

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: