© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė ruošiasi pagrindiniam sezono išbandymui – lapkritį Portugalijoje įvyksiančiam Europos čempionato atrankos septintosios atrankos grupės turnyrui.

Rinktinės treneriai į stovyklą pakvietė 22 futbolininkus, iš kurių keturi atstovauja užsienio klubams, o kiti – Lietuvos A ir pirmosioms lygos komandoms.

“Panevėžio” saugas Svajūnas Čyžas tikisi pasinaudoti šansu patekti į pagrindinę sudėtį. “Dabar reikia visų pirma treniruotėse stengtis, dirbti, atsiduoti juose 110 proc. ir patenkinti trenerių lūkesčius. Tikiuosi, kad papulsime į tolimesnį etapą. Pačiam sunku yra vertinti savo žaidimą. Geriausia yra, kai tai vertina treneriai, gerbėjai, komandos draugai bei rezultatai”, – pažymėjo žaidėjas.

Dariaus Butkaus ir Svajūno Česnulio auklėtiniai lapkričio 10-15 dienomis varžysis su bendraamžiais iš Graikijos, Portugalijos ir Moldovos dėl kelialapių į elitinį atrankos etapą.

Žaidėjai susirinks į stovyklą Birštone ir treniruosis spalio 31 – lapkričio 9 dienomis. Rinktinė lapkričio 4-ąją planuojama sužaisti kontrolines rungtynes su “Trakų” dublerių komanda.

Lietuvos jaunimo U-19 nacionalinės futbolo rinktinės išplėstinis sąrašas:

vartininkai – Marius Adamonis (Klaipėdos “Atlantas”) ir Ignas Driomovas (Gargždų “Banga”);

gynėjai – Ričardas Šveikauskas (Klaipėdos “Atlantas”), Erlandas Juška (Klaipėdos “Atlantas”), Tautvydas Bracevičius (“Panevėžys”), Lukas Valvonis (Vilniaus “Žalgiris”), Dominykas Barauskas (Vilniaus “Žalgiris”), Audrius Laučys (“F. C. Brentford U18”, Anglija) bei Arvydas Miklovis (“Šilutė”);

saugai – Giedrius Matulevičius (“U. C. Sampdoria”, Italija), Edvinas Kloniūnas (Kauno “Spyris”), Dovydas Virkšas (“AS Saint-Etienne B”, Prancūzija), Martynas Vasiliauskas (“Panevėžys”), Klaidas Janonis (Kauno “Stumbras”), Deividas Šešplaukis (Šiaulių “Šiauliai”), Svajūnas Čyžas (“Panevėžys”), Romualdas Blaževičius (Kauno “Stumbras”), Justas Lasickas (Vilniaus “Žalgiris) ir Linas Mėgelaitis (“Pro Vercelli”, Italija);

puolėjai – Donatas Konikas (Šiaulių “Šiauliai”), Aurimas Jurgelevičius (Klaipėdos “Atlantas”) bei Vilius Giedraitis (“Panevėžys”).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: