Kartą Alastoras Rukna pavertė Draką Smirdžių į šešką. Gyvūnas, sėdintis Albo narve, pamini tą epizodą. © Harry Potter and the Deathly Hallows / Warner Bros.

Mes mėgstame vėl ir vėl žiūrėti puikius filmus. Net jei manome, kad žinome savo mėgstamą filmą mintinai, vis tiek galime praleisti tam tikras detales, tokias kaip Disnėjaus pilis, kurią pastatė skraidantis kilimas, kai Džinas kalbėjo su Aladinu, užuomina apie filmo siužeto plėtrą iš „Hario Poterio“ franšizės ir diskretiški juokeliai Kventino Tarantino filmuose.

1. „Hario Poterio“ franšizė

Filme „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ profesorius Lupinas miega visą kelionę į Hogvartsą. Tam yra priežastis. Scena vyksta 1993 m. rugsėjo 1 d. Tą naktį buvo pilnatis, todėl Lupino išsekimas yra natūralus, nes jis turėjo virsti vilkolakiu.

Filme „Haris Poteris ir mirties relikvijos: 2 dalis“ vienas iš milžinų Hogvartso kovos metu kaip ginklą naudoja kvidičo žiedą.

Pirmajame filme Haris, Ronis ir Hermiona kalbasi su Hagridu. Ant jų galime pamatyti šalikus. Hermionos šalikas tvarkingai surištas, Ronio šalikas tiesiog laisvai kabo ant kaklo, o Haris nerūpestingai jį permetęs per petį. Šie šalikai atspindi personažų asmenybes.

Dėmesingi žiūrovai pastebėjo veikėjų mėgstamiausią maistą. Pavyzdžiui, mėgstamiausi Dumbldoro saldumynai yra šerbetinės citrinos. Jas dažnai galite pamatyti ant jo stalo. Net profesoriaus kabineto slaptažodis yra tas pats, kaip šio deserto pavadinimas.

Filme „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“ ant Hermionos stalo yra chameleonas. Daugelis žmonių nusprendė, kad filmo režisierius čia užsiminė, kad vėliau personažai turės pasigaminti magišką gėrimą, kad pasiverstų Klastūnyno nariais.

2. „Pasiutę šunys“ (Reservoir Dogs)

Po apiplėšimo juvelyrinių dirbinių parduotuvėje ponas „Rožinis“ sako, kad kažkas juos išdavė. Vėliau sužinome, kad išdavikas yra ponas „Oranžinis“. Tačiau užuominą galime pamatyti anksčiau filme. Kai ponas „Rožinis“, ponas „Baltas“ ir ponas „Oranžinis“ susitinka paskirtoje vietoje, galime pastebėti, kad balti ir rausvi buteliai stovi vienoje, o oranžiniai – kitoje pusėje.

3. „Akvamenas“ (Aquaman)

Filme „Akvamenas“ dėmesingi žiūrovai rado užuominų apie „Nuostabiąją moterį“. Paskutinėje scenoje vienas iš laikraščių turi antraštę „Nuostabioji moteris neigia susitikinėjimo su Akvamenu gandus.“

4. „Aladinas“ (Aladdin)

Kol Aladinas kalbėjosi su Džinu, stebuklingas kilimas iš smėlio pastatė Disnėjaus pilį.

5. „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (Blade Runner 2049)

Medinis arklys iš tikrųjų yra vienaragis. Atidžiai pažiūrėję pamatysite nulaužtą ragą. Vienaragio idėja istorijai yra labai svarbi. Dekardas sapnuose matė šią mitinę būtybę.

6. „Galaktikos sergėtojai“ (Guardians of the Galaxy)

Kiekviena veikėjų kalėjimo aprangos eilutė atitinka jų įvykdytus nusikaltimus.

7. „Negarbingi šunsnukiai“ (Inglourious Basterds)

Kai Hansas Landa klausinėja ūkininko, jis akimirkai paliečia vienos iš dukterų riešą, kad pajustų jos pulsą ir suprastų, ar šeima kažką slepia, ar ne.

8. „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (Fantastic Beasts and Where to Find Them)

Per Niuto apklausą Greivo kišenėje galime pamatyti vėrinį iš filmo „Haris Poteris ir mirties relikvijos“. Greivas jį atiduoda Kredencui lazdelės forma.

9. „Bulvarinis skaitalas“ (Pulp Fiction)

Mes žavimės Kventino Tarantino humoro jausmu. „Pasiutę šunys“ filme poną „Rožinį“ suvaidinęs Styvas Buscemis sakė, kad niekada nepaliko arbatpinigių padavėjams. Po 2 metų jis vaidino padavėją filme „Bulvarinis skaitalas“.

10. „Forestas Gampas“ (Forrest Gump)

Matyt, Robertas Zemeckis tikėjo, kad Džonas Kenedis ir Merlin Monro turėjo romaną. Bent jau apie tai užsimena jos nuotrauka Baltųjų rūmų vonioje ant kurios parašyta „Džonui su meile“.

11. „Žmogus voras“ (Spider-Man)

Trečioje šios filmų serijos dalyje galite pamatyti Merės Džein nuotrauką, kurią Piteris Parkeris padarė pirmajame filme.

12. „Vyrai juodais drabužiais“ (Men in Black)

Visose trijose šio filmo dalyse yra tas pats atsitiktinis personažas. Jį atliko filmo režisieriaus dukra Kloja Sonenfeld. Pirmoje dalyje ją galite pamatyti kompiuterio ekrane, antroje – pašte, trečioje – kaip hipių mergaitę.

13. „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ (Star Wars: Episode VIII — The Last Jedi)

Luko kabinos durys iš tikrųjų yra naikintuvo lėktuvo sparnas.

14. „Pradžia“ (Inception)

Viešbučio scenoje Elen Peidž plaukai surišti į kuoduką. Filmo kūrėjai paprašė aktorės tai padaryti, kad jiems nereikėtų galvoti, kaip jos plaukai turėtų atrodyti nesvarioje būsenoje.

15. „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (Spider-Man: Homecoming)

Kelionės autobusu metu MJ skaito Vladimiro Nabokovo knygą „Kvietimas nukirsti galvą“. Pagrindinis šios istorijos veikėjas kalbasi su voru.

16. „Labirintas“ (Labyrinth)

Filme „Labirintas“ nusifilmavusius „paslėptus“ Deivido Bowie veidus galite rasti keliose scenose.

17. „Ekstraordinarių džentelmenų lyga“ (The League of Extraordinary Gentlemen)

Kapitonas Nemo ir dauguma jo įgulos narių yra iš Indijos. Štai kodėl angliški užrašai yra parašyti sanskrito stiliumi.

18. „Afigena mokytoja“ (Bad Teacher)

Išsiskyrusi su savo vaikinu, Kameron Diaz veikėja dėvi susidėvėjusius „Louboutin“ batelius. Tačiau filmo pabaigoje ji puikuojasi nauja batų pora – mieliau pinigus, kuriuos sutaupė, išleido ne krūtų implantams, o naujai brangių batų porai.

19. „Juodoji gulbė“ (Black Swan)

Kai Nina pirmą kartą pamato šokančią Lilę, Lerojus prieina prie jos iš nugaros ir pradeda su ja kalbėtis. Tačiau mes nematome, kaip jis įėjo. Galbūt jis yra tik Ninos haliucinacija.

20. „Išgelbėti poną Benksą“ (Saving Mr. Banks)

Filme „Išgelbėti poną Benksą“, kur Tomas Henksas vaidina Voltą Disnėjų, galime pamatyti 7 neįprastas „Oskaro“ statulėles. Voltas Disnėjus jas gavo už animacinį filmą „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

21. „Matrica“ (The Matrix)

Neo užėjęs į viršininko kabinetą mato, kaip langais bėga valomosios putos. Juostelės atrodo kaip simboliai, bėgantys žemyn. Taip operatoriai mato matricą ekrane.

Taip pat skaitykite: TOP 50 geriausių XXI amžiaus filmų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: