Organizatorių archyvo nuotr.

Šatijų kaime (Lapių sen.) gyvenusiai Jono ir Dianos Simaškų šeimai nepavyko susėsti prie bendro Kūčių stalo – švenčių išvakarėse jų būstą sunaikino gaisras.

Soduose pastatytas karkasinis namas užsiliepsnojo žaibiškai. D. Simaškienė spėjo pagriebti dėžutę su dokumentais. Moteris su vyru ir dviem vaikais išbėgo į lauką.

Atvykę ugniagesiai numalšino liepsnas, tačiau gyvenamųjų patalpų praktiškai neliko: karkasinė namo dalis sudegė, o mūrinė visiškai sulieta gesinant gaisrą. D. Simaškienė pasakojo, kad namas buvo nupirktas už paskolą, kuri dar ne visai grąžinta.

Antradienį į gaisravietę atvykęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Lapių seniūnas Rimantas Stankus tarėsi kaip padėti nukentėjusiai šeimai. Meras sakė, kad padegėliams bus išmokėta vienkartinė pašalpa – maždaug 1 900 eurų.

Kauno rajono savivaldybė yra įsigijusi du mobilius vokiškus namelius, kuriuose galima apsigyventi gaisro atveju. Kol kas Simaškų šeima glaudžiasi pas gimines.

Žinia apie įvykusią nelaimę greitai pasklido interneto socialiniuose tinkluose. „Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems, dovanojusiems drabužių, parėmusiems pinigais. Nesitikėjau, kad sulauksime tokios pagalbos“, – susijaudinusi kalbėjo D. Simaškienė.

Šeima viliasi atstatyti gaisro suniokotą namą. Girininkija pažadėjo lengvatinėmis sąlygomis parduoti medienos.

Drabužiais šeima jau apsirūpino, tačiau pinigai namo statybai labai praverstų. Juos galima pervesti į Dianos Simaškienės sąskaitą LT477044060003268055 SEB, nurodant, kad tai yra auka.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: