Svarbios naujienos iš Jameso Guno – Jamesas Gunas savo paslaugas DC ir „Warner Bros.“ teiks plačiau nei bet kada anksčiau. Režisierius kartu su nuolatiniu prodiusavimo partneriu Peteriu Safranu (Peter Safran) vadovaus naujam studijos padaliniui „DC Studios“, kuris pakeis „DC Films“ ir prižiūrės didžiąją dalį „Warners“ DC televizijos laidų ir filmų – tiek vaidybinių, tiek animacinių.

Ši netikėta žinia pasirodė po to, kai „Warner Bros. Discovery“ ilgai ieškojo, kas galėtų vadovauti DC skyriui, nes ankstesnis vadovas Walteris Hamada (Walter Hamada), nepatenkintas naujojo WBD generalinio direktoriaus Davido Zaslavo vadovavimu, nusprendė pasitraukti.

Siekiant rasti lygiavertį Keviną Feige’ą („Marvel“), buvo kreiptasi į įvairius filmų kūrėjus, o vėliau ir į prodiuserį Daną Liną, kuris ilgą laiką dirbo „Warners“. Tačiau nepaisant derybų, Danas galiausiai nusprendė likti dirbti savo paties prodiusavimo kompanijoje.

Gunas ir Safranas buvo pastebėti kalbantys su „Warner“ filmų vadovais Michaelu De Luca ir Pamela Abdy, tačiau vėliau buvo teigiama, kad Gunas pristatė naujus potencialius filmus. Paaiškėjo, kad studija siūlė filmus – jie turės būti atsakingi generaliniam direktoriui, De Lucai ir Abdy bei turės rūpintis didžiąja dalimi DC filmų ir televizijos laidų. Šiuo metu tai yra išskirtinis atvejis. Todo Phillipso (Todd Phillips) „Džokerio“ tęsinys, yra atskiras nuo DCEU ir nebus prižiūrimas naujojo dueto. Mažiau žinoma, ar Matto Reeveso (Matt Reeves) kuriamas filmas „Betmenas“ pateks į jų akiratį.

Aišku, kad Gunui apie save nieko nereikia pasakoti, jis sukūrė tokius filmus kaip „Savižudžių būrys“, „Galaktikos sergėtojai“ ir televizijai skirtus filmus, pavyzdžiui „Taikdarys“ DC. Safranas yra vadybininkas ir prodiuseris, kurio darbų sąraše yra „Išvarymo“ filmų serija, Guno DC ir Jameso Wano filmas „Akvamenas“. Pranešama, kad Gunas priims daugumą kūrybinių sprendimų, susijusių su naująja DC studija, o Safranas rūpinsis verslo aspektais, susijusiais su naujos produkcijos gamyba.

Kad nesibaimintumėte, jog Gunas išeina iš kino kūrimo ir visą dieną sėdės tik biure, patikiname, kad jis vis dar kurs filmus ir televizijos laidas, pagal ketverių metų pradinę DC sutartį. Jis taip pat priims vykdomuosius sprendimus, susijusius su kitais filmais ir filmų kūrėjais.

Atsižvelgdami į tai, kokie geri buvo jo darbai, esame optimistiškai nusiteikę dėl šios naujos veiklos krypties.

Zaslavas pranešime sakė: „DC turi vienus įdomiausių, galingiausių ir kultinių personažų pasaulyje, todėl labai džiaugiuosi, kad Jamesas ir Peteris turi išskirtinių ir vienas kitą papildančių gabumų. Jie prisidės prie mūsų pasaulinio lygio komandos ir prižiūrės istorinę DC kūrybinę kryptį. Jų glaudūs ryšiai su kūrybine bendruomene ir ilgametė patirtis filmų kūrimo srityje, kuria jie sužavėjo superherojų gerbėjus visame pasaulyje, suteikia jiems išskirtinę kompetenciją kurti ilgalaikę filmų, televizijos ir animacijos strategiją ir pakelti šią kultinę frančizę į kitą kūrybinio pasakojimo lygmenį.“

Gunas ir Safranas pareikškė: „Mums didelė garbė būti šių DC personažų, kuriuos mylime nuo pat vaikystės, puoselėtojais. Nekantraujame bendradarbiauti su talentingiausiais pasaulio rašytojais, režisieriais ir aktoriais, kad sukurtume vientisą, daugiasluoksnę visatą, kuri vis dar leidžia individualiai reikštis visiems joje dalyvaujantiems kūrėjams. Mūsų įsipareigojimas Supermenui, Betmenui, Nuostabiajai moteriai, Akvamenui, Harlei Kvin ir kitiems DC personažams prilygsta tik mūsų atsidavimui žmogaus galimybių stebuklui, kurį šie personažai simbolizuoja. Džiaugiamės galėdami pagyvinti kino teatrų lankytojų patirtį visame pasaulyje, pateikdami didžiausias, gražiausias ir didingiausias istorijas, kokios tik kada nors buvo sukurtos.“

Kas nors suraskite Dwayne’ą Johnsoną (Dwayne Johnson) – galios hierarchija DC visatoje tikrai pasikeitė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: