© Vaido Jokubausko nuotr.

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Daina „Bro” dedikuota mano artimiesiems. Paradoksalu, jog ilgą laiką su savo broliais, seserimis nejaučiau stipraus ryšio, tačiau dabar suprantu, kokie jie man svarbūs ir reikalingi. Dainos pagrindinė žinutė ir yra ta, jog mes turime branginti šalia esančius žmones. Visi esame tarsi gentis, kurioje užkoduoti tarpusavio santykiai, ir tik nuo mūsų priklausys, kokie jie bus”, – pasakojo Jurga.

Kartu su muzikos prodiuseriu Artiomu Penkevičiumi sukurta „Bro” pirmą kartą gyvai buvo atlikta gruodžio mėnesį Valdovų rūmuose vykusiame koncerte.

Dar niekada nėra taip buvę, kad naujo kūrinio pristatymo metu žmonės prašo jį pakartoti ir priedainio žodžius dainuoja choru su manimi. Klausytojai po koncertų vis klausdavo, kur gali dar kartą išgirsti „Bro”, tad nusprendžiau, jog šiai dainai privalu gimti anksčiau nei albumui”, ­– sakė dainininkė.

Balandžio 20 d. „Compensa” koncertų salėje pristatome albume su daina „Bro” skambės dar 10 naujausių Jurgos kūrinių.

Šiame albume atsispindės visos mano ir visuomenės netobulumo spalvas. Galbūt susirinkę žiūrovai nustebs pamatę ne vieną Jurgos asmenybę, tačiau viduje tikiu, kad laikas tai parodyti”, ­– kalbėjo dainininkė.

2007 metais MTV apdovanojimą laimėjusi Jurga albumą „Not Perfect” pristatys ne tik Lietuvos, bet ir kinų publikai.

Šiuo metu derimasi dėl mano sugrįžimo į Kinijos sceną. Noriu, kad „Not Perfect” albume užkoduota stiprybė ir jėga kirstų Lietuvos sienas”, – pasakojo Jurga.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: