© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Lietuvos 2015 metų vasaros sezono skrydžių tinklelyje yra daugiau nei 60 skrydžių krypčių, rašo “Kauno diena”. Susisiekimo ministerijos Civilinės aviacijos skyriaus vedėjas Vilius Veitas teigia, kad dabartinė skrydžių geografija aprėpia iš esmės visą Europos Sąjungą (ES): Skandinavijos šalis, Jungtinę Karalystę, Airiją, Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Graikiją, Kiprą.

Skrydžiai iš Lietuvos siekia Rusiją, Gruziją, Ukrainą, Izraelį.

“Situacija, jeigu lygintume su 2009-aisiais, pasikeitė iš esmės: palyginti su 2009 metais, kai buvo skrendama maždaug 30-ia krypčių, šią vasarą iš Lietuvos bus galima pasiekti dvigubai daugiau kitų šalių oro uostų. Vien oro uostuose aptarnautų keleivių skaičius, lyginant 2009 ir 2014 metus, skiriasi dvigubai -1,87 mln. ir 3,8 mln.” , – sakė V.Veitas.

Jis atskleidė, kad planuojama, jog iki 2020 metų bus atidaryta 30 naujų maršrutų, o maždaug penkiolikoje jau esamų maršrutų skrydžių intensyvumas turėtų padidėti. Be to, Lietuvos oro uostai yra pasirengę pasinaudoti ir kitomis Europos Komisijos gairėse dėl valstybės pagalbos oro uostams ir oro linijoms numatytomis priemonėmis skrydžiams skatinti.

Rekomenduojame

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: