Rodrigo Alvesas prieš ir po transformacijos

Visą pasaulį savo išvaizdos pokyčiais stebinęs Rodrigo Alvesas ir vėl pateikė netikėtumų. Daugiau nei pusę milijono dolerių išleidęs plastinėms operacijoms, kurios jį padarė panašų į lėlę Keną, šiemet R. Alvesas vėl šokiravo visuomenę – jis pakeitė lytį.

Iš įžymybės „Instagram“ paskyros ištrintos visos nuotraukos, kurios liudijo apie ankstesnį gyvenimą būnant Kenu. „Nors esu žinoma kaip Kenas, visada jaučiausi Barbe. Pagaliau jaučiuosi savimi – žydinti, graži ir moteriška“, teigė R. Alves, kuris pasikeitė ir vardą – tapo Roddy. „Daugelį metų bandžiau gyventi kaip vyras. Turėjau netikrą six-pack‘ą, netikrus raumenis, tačiau melavau sau. Aš moteris, ir mano smegenys visada galvodavo moteriškai. Pagaliau mano kūnas sutampa su mano protu.“

Moteris mėgaujasi dėmesiu, kurio šiandien sulaukia iš stipriosios lyties atstovų, ir dega iš nekantrumo užbaigti savo transformaciją ir atlikti paskutines operacijas, reikalingas visiškam lyties pakeitimui. Liko pašalinti lyties organus ir atlikti krūtų implantaciją. „Galėsiu dėvėti sukneles su iškirpte, ir tai atrodys seksualiai. Aš labai to laukiu.“ Taip pat laukia keletas veido operacijų, kurios pašalins bet kokius vyriškumo likučius – bus performuota kakta, žandikaulio forma, pašalintas Adomo obuolys. R. Alves teigia, kad galutinį sprendimą keisti lytį priėmė pernai vykusios fotosesijos metu. „Dar vaikystėje buvau labai mergaitiška – žaisdavau su lėlėmis ir vilkėdavau mamos sukneles bei avėdavau aukštakulnius“, sako ji. „Man diagnozavo lyties sutrikimą, ir pasiūlė pradėti vartoti vaistus, paskatinsiančius pasikeitimus. Anksčiau žmonės į mane žiūrėdavo galvodami, kad, kaip vyras, atrodžiau keistas ir šiek tiek moteriškas. Dabar, tikiuosi, jie žiūri į mane galvodami, kad esu graži moteris.“

Įžymybė taip pat prasitarė, kad vaikystėje turėjo krūtis, nes kūnas gamino daugiau estrogeno nei įprasta vyriškam organizmui. Negana to, Roddy atskleidė, kad mokykloje ji patyrė patyčias ir seksualinį priekabiavimą dėl to, kad „buvo silpna ir negalėjo apsiginti“. Tačiau tai, pasak R. Alves, tapo geru spyriu siekti sėkmingo gyvenimo.

Primename, kad iki šiol šis brazilas išleido daugiau nei pusę milijono dolerių plastinėms operacijoms, kurių atlikta beveik septynios dešimtys. Jų tikslas – siekis atrodyti kaip lėlė Kenas. Kontraversiškai visuomenėje vertinamai įžymybei net buvo pašalinti 4 šonkauliai, o po gausybės atliktų plastinių operacijų, nosis tiesiog pradėjo netekti formos. Iki šiol jau išleido 100 000 dolerių lyties keitimo operacijoms, ypač daug dėmesio skiriant būtent išvaizdai.

Taip pat skaitykite: Translytė moteris įsigyjo rekordinio dydžio krūtų implantus už 15 000 eurų [FOTO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: