Organizatorių archyvo nuotr.

Prarastų dantų atkūrimas ilgaamžiais, naujos kartos implantais – tikras išsigelbėjimas visiems žmonėms, dėl tam tikrų priežasčių netekusiems vieno, kelių ar netgi visų dantų. Apie dantų implantaciją vieno ar kito tipo implantais kalbama vis daugiau ir garsiau. Ir tikrai negalima sakyti, jog apie šį odontologinį stebuklą kalbama nepelnytai, nes dantų implantavimas aukštos kokybės implantais tikrai yra pats patikimiausias, efektyviausias ir ilgaamžiškiausias dantų atkūrimo metodas. Vis tik, tikrai nei visi žino, jog dantų implantacija gali būti atliekama pasitelkiant įvairių rūšių, skirtinga sandara pasižyminčius implantus. Implanto rūšis, kitaip tariant medžiaga iš kurios jis pagamintas, stipriai įtakoja atkurto danties stiprumo savybes, estetiką bei funkcionalumą. Šiuo metu neretai galima išgirsti nuomonę, kad patys kokybiškiausi yra cirkonio keramikos implantai. Ar tikrai tai tiesa? Ir kokie privalumai, o galbūt ir trūkumai lydi cirkonio keramikos sudėtimi pagrįstą implantą?

Pagrindiniai cirkonio keramikos dantų implantų privalumai

Bene pats didžiausias keramikinių dantų implantų privalumas yra tai, jog jie savo sudėtyje visiškai neturi metalo. Tai reiškia, kad tokio tipo implantai labai paprastai prisitaiko prie žmogaus organizmo ir pasižymi beveik neįmanoma alergijų tikimybe. Beveik visi kiti dantų implantai šia savybe pasigirti negali. Taip pat specialistai teigia, jog būtent ši implantų rūšis yra geras pasirinkimas norint palaikyti puikią burnos ertmės būklę. Cirkonio keramikos dantų implantai yra atsparesni apnašų susidarymui, todėl pasirinkus šio tipo implantus paprasčiau galima pasirūpinti nepriekaištinga dantų higiena. Taip pat šio tipo implantai pasižymi puikiomis patvarumo, stabilumo bei stiprumo savybėmis, todėl šio tipo implantai neretai yra tituluojami kaip viena patikimiausių dantų atkūrimo priemonių. Na ir žinoma, reikėtų nepamiršti ir to, kad keramikiniai dantų implantai yra pats geriausias pasirinkimas ir estetiniu požiūriu, nes šie implantai vizualiai visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų.

Organizatorių archyvo nuotr.

Cirkonio keramikos dantų implantų trūkumai

Dažniausiai įvardijamas cirkonio keramikos dantų implantų trūkumas – nemaža kaina. Vis tik, reikėtų objektyviai įvertinti tai, jog ir kita sudėtimi pagrįsti, gerai savo funkciją atliekantys dantų implantai tikrai nėra ženkliai pigesni. Taip pat pigesni implantai toli gražu negali būti lyginami su keraminių implantų estetinėmis savybėmis. Dar vienas trūkumas, kurį galima įžvelgti cirkonio keramikos sudėtimi pasižyminčiuose implantuose – šiek tiek sudėtingesnis, didesnio atidumo reikalaujantis implantavimo procesas. Tačiau sudėtingesnis implantavimo procesas yra tik tada, kai susiduriama su nestandartiniais klinikiniais atvejais. Cirkonio dantų implantai yra patys naujausi, lyginant su kitomis implantų rūšimis, dar visai neseniai atsiradę implantai, todėl jų ilgaamžiškumo rodikliai dar nėra iki galo ištirti. Vis tik, įvairūs tyrimai vis dažniau patvirtina, jog šio tipo implantai tikrai gali efektyviai atlikti savo paskirtį dešimtmečius ar net visą žmogaus gyvenimą.

Rinktis keraminius implantus ar ieškoti alternatyvų?

Lyginant su kitokia sandara pasižyminčiais implantais, cirkonio keramikos dantų implantai turi ženkliai svaresnių privalumų ir žymiai mažiau trūkumų. Todėl, jeigu ieškote pačio geriausio, o ne ekonomiškai palankiausio dantų implantavimo sprendimo, vienareikšmiškai galima teigti, jog keramikiniai implantai yra geriausias pasirinkimas. Žinoma, pasiryžus dantų implantavimo procedūrai, svarbu pasirinkti ne tik optimalų implantų variantą, bet ir puikiai dantų implantavimo procesus išmanančius, ilgametę patirtį turinčius specialistus. Jeigu susiduriate su dantų implantavimo poreikiu, tikrai rekomenduojame užsukti į www.biomplantai.lt internetinę svetainę, kurioje rasite ne tik išsamią informaciją apie naujos kartos cirkonio keramikos implantus, bet ir klinikos, kurioje dirba tikri dantų implantavimo ekspertai, kontaktus.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: