Organizatotių archyvo nuotr.

Reikalinga skubi odontologinė pagalba, įvairios lazerinės procedūros ir kitos medicininės paslaugos? Jeigu susiduriate su sveikatos problemomis ar net skausmu, atidėlioti tikrai neverta. Pasinaudoję profesionalių specialistų patirtimi galėsite įveikti savo problemas. Apsilankykite modernioje klinikoje ir sveikatos rūpesčius pamiršite kaipmat! 

Moderni odontologijos įranga

Tam, kad teikiamų procedūrų kokybė būtų aukšta ir pacientas gautų profesionalią pagalbą, klinikoje dirba atsidavę gydytojai, naudojama moderniausia medicininė įranga. Vizitas pas odontologą bus kaip įmanoma labiau malonus, kadangi nesusidursite su žymesniu skausmu ar diskomfortu. Privačioje odontologijos klinikoje teikiamos pačios įvairiausios dantų gydymo paslaugos, įskaitant net labai sudėtingų procedūrų atlikimą.

Jūsų paslaugoms dirba patyrę implantologai, periodontologai, endodontai, burnos chirurgai, burnos higienos specialistai, atliekamos taip pat ir dantų balinimo, dantų tiesinimo procedūros. Sau tinkamos pagalbos rasite kone visais su burnos ertmės susirgimais susijusiais atvejais.

Be svarbiausių odontologinių procedūrų dar yra teikiamos išsamios konsultacijos burnos priežiūros klausimais. Kartu su specialistų pagalba geriau žinosite, kas tinka individualiai Jums, kaip pasirūpinti burnos higiena pačiam, kad vizitai pas odontologą ateityje taptų kaip tik įmanoma retesni.

Aukštosios lazerinės technologijos

Privačioje klinikoje teikiamos ne tik odontologinės, bet ir kitos gydymo paslaugos, kurios gali praversti labai įvairiais atvejais. Pacientų patogumui veikia moderni lazerinė įranga, gauta iš gamybos profesionalų. Naujausi „Quanta System Italia“ lazeriai leidžia pasiekti itin išsamius ir preciziškus rezultatus tiriant skirtingas organizmo sritis. Tai bus lazeriniai tyrimai, kurių kokybe galėsite pasitikėti, nes visuomet gausite specializuotų gydytojų pagalbą.

Pacientai yra laukiami kreiptis pas profesionalius skirtingų sričių gydytojus. Nemokamų konsultacijų metu Jums bus plačiau paaiškinta apie procedūroms naudojamos prietaisus, kaip pasiruošti tyrimams, kokios gydymo technologijos bus naudojamos. Pacientas neliks nežinomybėje, nes visuomet gaus reikiamą informaciją ir galės jaustis užtikrintai.

Vivus Sanus“ gydytojų komanda yra pasiruošusi aptarnauti Jus visais būtiniausiais atvejais. Kreipkitės ir tais atvejais, kuomet yra skubu, nes jau visai netrukus galėsite gauti vizitą į privačią kliniką.

https://vivussanus.lt/ 

Užsakymo Nr. KMC220033

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: