Organizatorių archyvo nuotr.

Visą vasarą dainuojamosios poezijos gerbėjus džiuginęs festivalis „Senamiesčio Žiogas“ atsisveikina iki kitų metų. Šiltuoju metų sezonu vykstantis festivalis jau aštuntus metus klausytojus kviečia į gyvos muzikos koncertus, parodas ir kūrybines dirbtuves po atviru dangumi.

Kiekvienais metais festivalio renginiuose dalyvauja gausus burys garsiausių Lietuvos bardų. Šiais metais ant festivalio „Senamiesčio žiogas“ scenos jau spėjo užlipti Kostas Smoriginas, Vidas Bareikis, Neda ir Olegas Ditkovskis, Vytautas V. Landsbergis, Gediminas Storpirštis, Ieva Narkutė bei daugybė kitų atlikėjų. Kiekvieną renginį papuošia įvairios parodos bei vyksta kūrybinės dirbtuvės mažiesiems festivalio svečiams.

Rugsėjo 11 d. 19 val. „Ryšių kiemelyje 837“ įvyks paskutinysis šio sezono koncertas. Klausytojus džiugins bei stebins Andrius Kaniava su grupe, Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis, dar kitaip vadinamas „Dėdė Semas“, grupė „Kamanių šilelis“ bei jaunasis atlikėjas Eginas Grajauskas.

Jau aštuntus metus festivalyje dalyvausiantis Andrius Kaniava – visada jaunas bei žavingas Keistuolių teatro aktorius, dainininkas, tekstų autorius, kompozitorius ir režisierius, visus užkrečiantis ir žavintis savo gera nuotaika bei nuotaikingomis dainomis.

Organizatorių archyvo nuotr.

Taip pat festivalyje koncertuos seniai girdėtas duetas Domantas Razauskas ir  Saulius Petreikis. Tai mistinių aplinkybių suvestas duetas, tandemas, ilgą laiką stebinęs ir drebinęs Lietuvos publiką savo nepakartojamais, neįamžinamais ir nenusakomais pasirodymais. Po trijų metų tylos šie du atlikėjai vėl sugrįžta į sceną.

Dviejų jaunų teatro studentų duetas „Kamanių šilelis“ jau pora metų koncertuoja Lietuvoje bei už jos ribų. Scenoje žiūrovai matys du žmones, tačiau girdės mažiausiai keturis, dainuojančius dviem balsais, grojančius gitaromis, būgnais, klavišais, įvairiausia perkusija, ukulėlėmis, kartais – net pučiamaisiais instrumentais, popieriumi ar vandeniu.

Organizatorių archyvo nuotr.

Koncertą pradės jaunas ir perspektyvus dainuojamosios poezijos atlikėjas Eginas Grajauskas. Dainų tekstų ir muzikos autorius daug kalbėti apie save ir kūrybą nedrįsta, pasak jo, žymiai lengviau yra imti ir kurti, rašyti, groti.

Festivalio uždarymo metu kiemelį papuoš visų aštuonių metų renginių afišų paroda, o „Mažojo dailininko dirbtuvėlė“ kvies pačius mažiausius festivalio lankytojus į kūrybines dirbtuvėles, kurių metu vaikai gamins rudenines saulėgrąžas pagal Vincentą van Gogą.

Organizatorių archyvo nuotr.

Bilietais į renginį prekiauja tiketa.lt.

Pranešimą paruošė Karolis Rakauskas

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: