Meno istorijos ir popkultūros susidūrimas atgija Shusaku Takaokos skaitmeniniame koliaže. Kaip grafikos dizaineris, Japonijos kūrėjas naudoja manipuliavimo fotografijomis įgūdžius, tam, kad ikoniškiausius pasaulio paveikslus sujungtų su šiurkščia miesto aplinka.

Naudodamas garsius veidus, tokius kaip Mona Liza, Van Gogo darbus, ir Vermejerio „Merginą su perlo auskaru“, Takaoka sujungia juos su kūnais demonstruojančiais naujausias madas. Šis žaismingas projektas įduoda visiškai naują prasmę šiems nupieštiems personažams, kurie dabar atrodo neįtikėtinai modernūs.

Takaoka leidžia sau kūrybiškai nukrypti nuo originalų savo popkultūros junginiams. Jis nebijo pailginti jiems plaukų, pridėti stilingų skrybėlių, ar prie jų lūpų pridėti cigaretę. Tai darydamas, Takaoka įsivaizduoja visiškai naują šių žmonių gyvenimą – jie peržengia savo paveikslus ir tampa tais šauniais žmogeliais, kuriuos lengvai surastum vaikščiodamas gatvėje ar važiuodamas metro.

shusaku-takaoka-pop-culture-art-history-1

Grafikos dizaineris Shusaku Takaoka sukuria skaitmeninį koliažą, kuris sujungia meno istoriją ir popkultūrą.

shusaku-takaoka-pop-culture-art-history-5

Miesto aplinkoje naujieji žmonės atrodo, kaip šaunūs miestiečiai, kuriuos sutiktum vaikščiodamas gatvėje.

shusaku-takaoka-pop-culture-art-history-2

art-history-mashup-1

shusaku-takaoka-pop-culture-art-history-3

shusaku-takaoka-pop-culture-art-history-6

shusaku-takaoka-pop-culture-art-history-7 (1)

Taip pat skaitykite: Chaotiška kompozicija pagal Pelle Cass [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: