© Vilmanto Ramono nuotr. / KaunoZinios.lt

Aktyviai personalo paieškoje veikiančios bendrovės – „HR Factory“ ir „Sharecruit“ – vienija pajėgas. Įmonės apjungs tradicines darbuotojų atrankos kompetencijas su inovatyviomis paieškos platformomis, ir jau netrukus pristatys naujas paslaugas. Taip siekiama stiprinti pozicijas Lietuvos ir tarptautinėje rinkose, o klientams pasiūlyti efektyviausią būdą susirasti reikiamos srities profesionalą.

Šios idėjos prieita atlikus išsamią personalo paieškos ir naujųjų tendencijų analizę. „Technologijos padeda labai tiksliai ir greitai pasiekti laisvai pozicijai tinkamus kandidatus, o tradicinės personalo paieškos kompetencijos užtikrina aukštą atrankų kokybę,“ – sako verslininkas lja Laurs, prieš keletą metų investavęs į sėkmingą lietuvišką startuolį „Sharecruit“. Kaip parodė analizė, dažnu atveju sėkmingiausiai atrinkti kandidatai yra pasiekiami tik šiuolaikiškais komunikacijos kanalais, kurių tradicinės darbuotojų paieškos įmonės dar nedaug naudoja.

Pasiekia net ir neieškančių naujo darbo  

„Sharecruit“ atlikti tyrimai parodė, kad per 80 proc. visų darbo rinkoje esančių žmonių net nesužino apie karjeros galimybes kitose įmonėse. Įprastai jie net neieško darbo skelbimų, arba jų tiesiog nepasiekia potencialių darbdavių komunikacija. „Mūsų inovatyvus sprendimas leidžia pasiekti būtent tuos žmones, kurių kompetencija tiksliai atitinka ieškomą poziciją, net jei kandidatai aktyviai nesidairo naujų galimybių,“ – sako I. Laurs.

Tuo pačiu abiejų įmonių atstovai sutaria, kad geriausių rezultatų pasiekiama po asmeninių pokalbių su atrinktais kandidatais. „Gyvas kontaktas ir žmogiškųjų išteklių specialistų kompetencijos išlieka labai svarbios. Su naujais   technologiniais sprendimais pasieksime didesnį tikslinių kandidatų ratą, o užsakovams galėsime pateikti labai aukštos kokybės rezultatus,“ – pasakoja Tomas Milaknis, profesionalų atrankoje pirmaujančios įmonės „HR Factory“ akcininkas.

Naujas paslaugas pristatys jau po kelių savaičių

Susijungusios įmonės pirmiausia sieks pasiūlyti klientams daugiau ir geresnių paslaugų, sukuriančių užsakovams didesnę vertę. Reikiamų specialistų paieška bus atliekama greičiau, taip pat sumažės įmonių personalo darbuotojų apkrovimas. Jau artimiausiu metu bus pristatytos net kelios naujos paslaugos, pagrįstos technologijų galimybėmis.

Naujais principais veikiančiam personalo atrankos verslui vadovauti paskirtas Andrius Zaveckas, „Sharecruit“ direktorius.

Apie „HR factory“:   Tai įmonė, siūlanti universalius sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje. Veiklą pradėjo 2002 m. Vokietijoje, vėliau  – ir Estijoje. 2016 m.  buvo sudaryta partnerystės sutartis su viena didžiausių personalo atrankų įmonių Lietuvoje, tuo metu atstovavusia „Grafton Recruitment“ prekiniam ženklui. „HR Factory“ teikia lanksčias paslaugas įvairaus dydžio ir skirtingus poreikius turinčioms įmonėms visoje Europoje ir už jos ribų.

Apie „Sharecruit“:  Tai inovatyvi darbuotojų paieškos sistema, leidžianti įmonėms įtraukti komandos narius į darbuotojų paieškos procesą. Greta darbuotojų rekomendacinės sistemos, platforma suteikia galimybę inovatyviai darbo skelbimus talpinti inovatyvioje darbo skelbimų lentoje. O pats darbo skelbimas, užsakius šią paslaugą, yra reklamuojamas socialiniuose tinkluose pagal tikslingai parinktus kriterijus. Startuolis „Sharecruit“ įsteigtas 2014 m., o šiuo metu jo paslaugomis naudojasi per 1000 Lietuvos įmonių.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: