© Vilmanto Ramono nuotr./KaunoZinios.lt

Inovatyvias verslo idėjas kuriantis Kauno jaunimas jau gali pretenduoti į verslo skatinimo programos „Kauno startuoliai“ lėšas. Jaunoms, neseniai įsikūrusioms verslo įmonėms ar verslą pradėti ketinantiems fiziniams asmenims skirtai programai kitąmet ketinama numatyti 150 tūkst. Lt. Paraiškos priimamos iki šių metų gruodžio 29 d.

Pasak Kauno miesto savivaldybės Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus atstovų, šiuo metu vykstant programos paraiškų priėmimui, jaunuoliai aktyviai domisi galimybėmis dalyvauti programoje.

„Verslus jaunimas aktyviai konsultuojasi programos klausimais. Ateina IT, pramogų, kitų sektorių atstovai. Vertinant paraiškas bus atsižvelgiama į verslo idėjos išskirtinumą, konkurencingumą ir novatoriškumą, taip pat – išvystymo realistiškumą bei kitus faktorius. Tikimės, jog šia programa pasinaudos originalių idėjų nestokojantys jaunuoliai“, – sakė Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Vygintas Grinis.

Pagrindinis programos „Kauno startuoliai“ tikslas – sudaryti palankias sąlygas jaunimui plėtoti inovatyvų verslą, skatinti verslo idėjų kūrimą ir prisidėti prie jų įgyvendinimo Kauno mieste. Vienam paramos gavėjui bus skiriama iki 20 tūkst. Lt siekianti parama.

„Tikiuosi, jog į šią programą daugiausiai pretenduos technologiniai projektai. Kauno miesto savivaldybė, su šia programa remdama startuolius, seka globalaus verslo tradicijomis. Kaip žinome, dauguma sėkmingų projektų yra būtent technologinio pobūdžio ir susiję su IT sektoriumi. Tikimės, kad pasirodys ne viena nauja idėja kuriant programėles išmaniesiems telefonams ir planšetėms. Manau, kad su šia programa bent šiek tiek prisidėsime prie Kauno verslaus jaunimo sėkmės“, – pabrėžė Kauno miesto tarybos narys Marijus Panceris.

„Kartais užtenka mažo postūmio, kad idėja virstų sėkmingu verslu. Tikimės, kad programa „Kauno startuoliai“ prisidės prie sėkmingų ateities verslų gimimo“, – sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis.

Daugiau informacijos apie programą „Kauno startuoliai“ rasite čia.

Rekomenduojame

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: