Šiemet prieššventinė prekyba, tradiciškai prasidedanti lapkričio mėnesį, bendrovės „PHH Group“ valdomose e. platformose Baltijos šalyse buvo aktyvesnė nei prieš metus. Pardavimai Lietuvos, Latvijos ir Estijos prekybos centruose internete „Pigu.lt“, „220.lv“ ir „Kaup24.ee“ augo 21 procentu, lyginant su 2020-ųjų lapkričio duomenimis.

„Įžengėme į aktyviausią e. prekyboje gruodžio mėnesį, kada svarbiausiu prekybininkų uždaviniu tampa laiku pristatyta prekė. Siekdami, jog mūsų klientai šventes pasitiktų ramūs ir būtų užtikrinti, kad dovanos nevėluos, visiems sandėliuose esantiems produktams pradėjome taikyti pristatymo garantiją. Garantuojame, kad užsakytas prekes pristatysime iki Kalėdų, o jei neįvykdysime pažado, sumokėsime kompensaciją“, – sako „PHH Group“ rinkodaros vadovas Ernestas Kačerauskas.

Kompensacija bus mokama PiguEurais. „Pigu.lt“, „220.lv“ ir „Kaup24.ee“ iki gruodžio 16 dienos taiko garantiją, kuri numato, kad prekės bus pristatytos laiku. Kitu atveju e. prekybos centrai dovanos 20 PiguEurų kitam pirkiniui. Nuo gruodžio 16 dienos kitam pirkiniui dovanojamų PiguEurų kiekis augs iki 50, jei pažadas nebus įvykdytas. Po Kalėdų bus taikoma naujametinė garantija, numatanti 20 PiguEurų dovaną.

Praėjusiais metais „PHH Group“ e. prekybos centrai savo pažadą prekes pristatyti laiku įvykdė 99,5 proc. kalėdinių pirkinių. „Nors pardavimams išaugus, šiemet prekių parduodame daugiau, tačiau pristatymo laiku statistiką tikimės pagerinti“, – sako E. Kačerauskas.

Anot jo, artėjant žiemos šventėms, kompanija sandėliuose padidino prekių kiekius. E. prekybos centruose siūlomų produktų skaičius Lietuvos sandėlyje jau viršijo 1 mln. prekių.

„Taigi, platų pasirinkimą turės ir tie mūsų klientai, kurie dovanų įsigijimą atidės paskutinei akimirkai“, – teigia E. Kačerauskas.

Didžiausia Baltijos šalyse ir Suomijoje e. prekybos bendrovė „PHH Group“ buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuves ir prekybos platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomose e. prekybos platformose „Pigu.lt“, „220.lv“ ir „Kaup24.ee“ prekiauja daugiau nei 3 tūkst. pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 2 mln. prekių. Lankytojų skaičius per metus siekia apie 145 milijonus.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: