Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šį pirmadienį Kauno meras Andrius Kupčinskas 112-ojo gimtadienio proga pasveikino seniausią Kauno miesto gyventoją Moniką Savickienę. Senelių namuose gyvenanti ilgaamžė noriai bendravo su ją pasveikinti atvykusiais svečiais ir gyrėsi puikia atmintimi.

Pasak senolę dažnai aplankančio jos sūnaus, seniausia Kauno miesto gyventoja didžiąją gyvenimo dalį praleido ūkininkaudama, labiausiai mėgo ožkos pieną ir niekada nesilaikė jokių dietų.

„Mamą aplankau dažnai. Ji yra noriai bendraujantis žmogus, o senelių namuose draugų jai netrūksta, tačiau ilgesys gimtiesiems namams visuomet išlieka”, – sakė 112 metų sulaukusios moters sūnus Petras Savickas.

„Stengiamės puoselėti gražią iniciatyvą ir pasveikinti šimtamečius miestiečius. Šiandien teko didelė garbė pasveikinti pačią seniausią Kauno gyventoją. Senolei linkime sveikatos, stiprybės ir geros nuotaikos”, – sakė meras A. Kupčinskas.

1902 metais gimusi M. Savickienė kartu su šeima 1948 metais buvo ištremta į Sibirą. Moteris į Lietuvą grįžo po dešimtmečio ir visą gyvenimą dirbo gyvulių ūkiuose. Senolė turi garbaus amžiaus sūnų, du vaikaičius ir keturis provaikaičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: