Noah Cyrus

Skandalistės Miley Cyrus jaunesnioji sesuo 20-metė Noah Cyrus šiuo metu išgyvena produktyvų laiką ir šiandien pristato EP albumą „The End of Everything“. Nors ne taip seniai buvo laikas, kai ji dėl sesers populiarumo slėpėsi nuo smalsuolių akių ir neturėjo nieko bendro su muzika, šiandien Noah Cyrus pati yra daug kartų platininių įrašų autorė bei atlikėja ir kur kas matomesnė nei jos sesuo Miley Cyrus.

Pirmą kartą Noah Cyrus savo nuotraukas žiniasklaidoje ėmė pastebėti būdama vos vienuolikos metų. Nelauktą dėmesį sekė ir apkalbos bei įvairiausi nemalonūs lyginimai su seserimi. Tuo metu, apie 2011 m., Miley Cyrus vardas buvo vienas iš penkių dažniausiai vedamų „Google“ paieškoje.

Tačiau dar gerokai iki to jos šeima susilaukdavo daug žiniasklaidos dėmesio, nes seserų tėtis Billy Ray Cyrusas – praeityje vienas populiariausių country muzikos atlikėjų Amerikoje ir „Grammy“ laimėtojas. Taip pat ir jųdviejų brolis Trace Cyrus – muzikantas bei labai ryški asmenybė.

Nepaisant visų šių faktų Noah iš pradžių net neplanavo pasukti šeimos keliu ir ilgą laiką domėjosi žirgininkyste. Ta
iau po to, kai jos mylimiausias žirgas žuvo, ji nebesugebėjo tęsti šios veiklos. Tad kitu natūraliu N. Cyrus žingsniu tapo emocionalių dainų rašymas – taip gimė EP albumas „Good Cry“.

Noah Cyrus – July (iš albumo „The End of Everything“)

O jau šiandien internetinėse platformose pasirodo ir antrasis muzikantės EP albumas „The End of Everything“: „Didelė dalis dainų, kurias rašau, yra apie širdgėlą, susitaikymą su savimi, depresiją, nerimą“, – prieš daugiau nei mėnesį sakė Noah.

Klausytis naujausio Noah Cyrus EP albumo
https://lnk.to/TheEndOfEverything

Tuo tarpu Lietuvos žiniasklaidoje Noah Cyrus neseniai nuskambėjo mados aktualijose. „Tmrw“ žurnalo viršelio fotosesijai garsioji dainininkė pasirinko lietuvių dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtus drabužius.

„Internetas turi tiek daug galios. Nesvarbu, ar esi gerai žinomas, ar ne, vis tiek labai skaudu skaityti apie save. Man tai teko išgyventi nuo labai ankstyvo amžiaus. Ta
iau labai daug žmonių tai irgi patiria kasdien. Tai yra taip sumautai blogai…“, – interviu minėtajam žurnalui kalbėjo N. Cyrus.

Noah Cyrus su A. Kuzmickaitės kurtais drabužiais:

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: