Organizatorių archyvo nuotr.

Artėjant koncerto „Žemė kur baigias“ dienai, atlikėja Girmantė atskleidžia įdomių detalių apie savo pasirodymą. Dainininkė išduoda, jog jos koncertiniu įvaizdžiu rūpinsis dizaineris Kęstas Rimdžius. Taip pat, visai neseniai atlikėja atskleidė, jog pasirodyme jai talkins artimas bičiulis Vaidas Baumila. „Visada malonu dirbti su profesionalais“ – šypsosi Girmantė.

Pranešusi apie tai, jog koncertiniu atlikėjos įvaizdžiu rūpinsis vienas žymiausių Lietuvos dizainerių, Girmantė Kęstui Rimdžiui negaili gerų žodžių: „Nepaprastai džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių profesionalų, kaip Kęstas. O dar daugiau džiaugsmo teikia tai, kad turiu galimybę dirbti su tokiu žmogumi – kreiptis į jį dėl rūbų, įvaizdžio.“

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kuomet Kęstas Rimdžius rūpinasi dainininkės įvaizdžiu. Dizaineris Girmantę puošė daugumai koncertų, įskaitant ir dainininkės debiutinio albumo „Mood“ pristatymą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. „Tokios bičiulystės – neįkainojamos ir nepamainomos.“ – atvirauja Girmantė.

Penktadienį atlikėja paskelbė dar vieną gerą žinią – scenoje jai talkins vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila. „Su Vaidu smagu ir scenoje, ir nulipus nuo jos – visada atsiras temų ir papokštauti, ir rimtai pakalbėti. O dainuoti duetu mums, manau, itin paprasta: abu mokame įsiklausyti, pritarti ir prisiderinti vienas prie kito – tokia gražiai skambančio dueto paslaptis. Labai džiaugiuosi, kad Vaidas bus mano koncerte.“ – sako Girmantė.

Dainininkė neslepia, jog pasirodyme netruks staigmenų ir, žinoma, kokybiškos muzikos. Paklausta, ką klausytojai išgirs koncerte, Girmantė žada ne tik kūrinių iš savo debiutinio albumo „Mood“ bei jau visų pamėgtų žymių užsienio atlikėjų dainų koverių, bet ir kitokių muzikinių staigmenų. „Tikiuosi, jog klausytojai bus drąsūs, palaikantys ir nebijantys kartu dainuoti – tai visada džiugina“ – sako Girmantė.

Koncertas „Žemė kur baigias“ – jau rugpjūčio 19 dieną, 20 val., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje – „Vasaros Terasa“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: