(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega” atidaryta paroda „Rinkis prekę lietuvišką”. Lietuvos gamintojai rugsėjo 17-19 dienomis pristatys savo produkciją, skatins rinktis lietuvišką prekę, akcentuojant lietuviškų gaminių kokybę.

Lietuviškų prekių mėgėjai galės susipažinti su apie 50 lietuviškų firmų ir jų produkcija – maisto pramonės, baldų, tekstilės, medicinos gamybos įmonės. Jos eksponuos maisto produktus, drabužius, baldus, higienos prekes, tekstilės, stiklo gaminius, ekologiškus produktus, maisto papildus ir kt.

Apie trečdalį dalyvių parodoje sudaro maisto pramonės įmonės, kurios pristatys jau pamėgtus bei naujus gaminius. Lietuvišką prekę pirkėjai noriai renkasi, nes pasitiki jos kokybe – ji jau išbandyta ir pripažinta daugumos Lietuvos pirkėjų.

„Labai džiaugiamės, jog mūsų renginį gausiai palaiko. Pagaliau svarbu, kad lietuviai didžiuotųsi ne tik savo tautybe, bet ir Lietuvoje gaminamomis prekėmis,” – sakė Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos viceprezidentas V.V. Pečatauskas.

Kelias dienas vyksiančioje parodoje bus išrinkti gražiausiai įrengti stendai, geriausias prisistatymas, ekologiškas gaminys, inovatyvus produktas, prekės ženklas, ilgiausiai gyvuojantis rinkoje, prekės ženklas, pirmą kartą pristatomas rinkoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: