Prekyba bilietais į 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatą Lietuvoje („EuroBasket 2011“) dėl techninių priežasčių prasidės vėliau, nei buvo planuojama. Viešoji bilietų prekyba „Tiketos“ kasose ir internetu www.tiketa.lt prasidės kovo 17 d. 10 val. „EuroBasket 2011 Fan Club“ nariai bilietus tiek kasose, tiek internetu, kaip ir anksčiau buvo minėta, galės įsigyti trimis dienom anksčiau – nuo kovo 14 dienos 10 val.

„Daugiau nei pusės „EuroBasket 2011“ dalyvaujančių šalių krepšinio federacijos laiku nesugebėjo įvertinti bilietų poreikio ir nepateikė konkrečių skaičių. Mes, čempionato organizatoriai, esame suinteresuoti, kad į Lietuvą atvyktų kuo daugiau užsienio svečių, ir bilietų prekyba vyktų sklandžiai. Todėl buvo nuspręsta dar palaukti“, – teigė „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdantysis direktorius Mindaugas Špokas.

Pagal tarptautinius susitarimus čempionato vykdytojai – Lietuvos krepšinio federacija ir jos filialas „EuroBasket 2011“ organizacinis komitetas – turi skirti tam tikrą skaičių bilietų pirmenybėse dalyvaujančių valstybių federacijoms.

Dėl analogiškų priežasčių 2007 metais Ispanijoje ir 2009 metais Lenkijoje vykusių Europos čempionatų metu bilietų prekyba buvo atidėliojama net kelis kartus.

„Vengdami, kad tokia situacija nepasikartotų dar kartą, numatėme realų laiką, per kurį užsienio šalių krepšinio federacijos galės numatyti konkrečius jiems reikalingų bilietų kiekius. O Lietuvos krepšinio aistruolių prašome šiek tiek kantrybės“, – sakė M. Špokas.

„EuroBasket 2011″ vyks šešiuose Lietuvos miestuose 2011 m. rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 d. Čempionate dalyvaus 24 komandos, grupės varžybos bus rengiamos Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, antrasis etapas – Vilniuje, finalinis etapas – Kaune.

Lietuvos krepšinio federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: