Prisma archyvo nuotr.

Jau nuo rytojaus apie Draugystės  g. ir Pramonės pr. sankryžą susibūrusių prekybos centrų būrį papildys prekybos parkas “Banginis”. Didžiausia naujovė čia – iki šiol Kaune nematytas prekybos centras “Prisma”.

Prekybos parko dalimi taip pat tapo jau nuo 2001-ųjų čia veikiantys “Senukai”, o naujai pastatytame kone 14 tūkst. kv. m. pastate greta “Prismos” duris atvers kepyklėlė, gėrimų parduotuvė “Vynoteka”, vaistinė, optika, “Omnitel” salonas, ekologišų prekių, mėsos, žuvies gaminių krautuvėlės ir restoranas “Bajorkiemis”.

Prekybos parko sąvininkai  – A. Rakausko bendrovė “RAZ” 2,5 mln. litų investavo į aplinkinių kelių infrastruktūrą – buvo praplatintos aplinkinės gatvės, įrengtos dvi naujos sankryžos bei rekonstruota judri Draugystės g. ir Pramonės pr. sankryža. Viliamasi, kad įrengta moderni šviesoforų valdymo sistema, gebanti, pavyzdžiui, praleisti pas ligonį skubančią greitąją pagalbą, padės sumažinti ir čia susidarančias transporto spūstis.

Įdomu, kaip Kaune seksis prekybos centrui “Prisma”, užimančiam per 8 tūkst. kv. metrų plotą. Tai antrasis šio prekės ženklo centras Lietuvoje – pirmasis prieš metus buvo atidartas sostinėje. “Prismos” atstovai giriasi mažomis kainomis ir plačiu asortimentu – ar tai tiesa, kauniečiai įvertinti galės jau rytoj, kai prekybos parkas atvers duris visuomenei.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: