(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Gegužės 13 dieną į Kaune įsikūrusius laisvalaikio namus „Nautilus“ atvyko „Euorvizijos“ konkurse Lietuvai atstovaujanti grupė „Inculto“. Ne šiaip sau. Muzikantai panoro „užsikrauti energijos“ prieš prasidedant atrankai į didžiausią Europoje muzikos festivalį.

Lietuvos numylėtiniai pasiruošimo metu aplankė daugiau nei dešimtį Europos valstybių, kuriose pristatė savo hitą. Nors atlikėjams teko atlaikyti tikrai didelį krūvį, nuovargis buvo nepastebimas, jį užgožė trykštanti energija. Galbūt tam įtakos turėjo vokalisto Jurgio Dižiulio karštas kraujas, kuris visus ir užkrėtė energija.

Žiūrovai, įtraukti į Lotinų Amerikos ritmą, negalėjo suvaldyti savo kūnų, tad salėje sėdinčių beveik nebuvo. „Inculto“ grupės nariai labai glaudžiai bendravo su kiekvienu klausytoju, ypač su vaikais, taip suteikdami vakarui šilumos ir artumo jausmą.

Koncertą užbaigė „Eastern European Funk“ – daina, su kuria grupė pasirodys Osle. Tai užkrečianti, humoristinė daina apie Rytų ir Vakarų Europos skirtumus. Ji lyg sako: „Mes žinome, kad galbūt atrodome kitokie, tačiau neteiskite mūsų dėl to, nes patyrėme sunkių laikų praeityje, geriau duokite mums šansą, tuomet įrodysime, kad su mumis tikrai galima linksmai leisti laiką”.

Viso KaunoŽinios.lt kolektyvo vardu linkime sėkmės grupei „InCulto“ pasirodant „Eurovizijoje“ bei tikimės kuo aukštesnių rezultatų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: