FIBA Europe atstovai pagyrė Kauną už nuveiktus darbus

0
1
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Trečiadienį Kaune lankėsi FIBA-Europe atstovų delegacija, kuri vertino miesto pasiruošimą 2011 metų Europos krepšinio čempionatui. Svečiai apžiūrėjo pasirinktus Kauno viešbučius ir statomą Kauno areną.

Meras Andrius Kupčinskas užtikrino FIBA-Europe ir Lietuvos krepšinio federacijos vadovus, kad pagal pasirašytą sutartį su rangovu Kauno arena privalo būti pabaigta iki lapkričio mėnesio.

„Informavau FIBA-Europe atstovus apie sėkmingai vykdomas Kauno arenos statybas, mūsų nusiteikimą ir bendrą abipusį interesą bei greitu laiku Kauną turinčią pasiekti ES paramą. Kartu papietavome, prisiminėme praėjusių metų Lenkijoje vykusį čempionatą ir aptarėme kitus su pasirengimu Europos čempionatui susijusius aspektus, miestui teksiančius įsipareigojimus. Manau svečiai dėl Kauno turėtų būti ramūs. Juolab, Kaunui pasiūlyta galimybė organizuoti keletą tarptautinių renginių naujojoje Arenoje iškart po atidarymo“, – apie susitikimą pasakojo A. Kupčinskas.

FIBA Europe generalinis sekretorius Nar Zanolin pagyrė Kauną už nuveiktus darbus ir pažadėjo vasarą vėl apsilankyti. „Kaunas man tikrai patiko, matome aiškią pažangą ir pastangas. Apžiūrėjome keletą viešbučių ir įspūdingą Kauno areną, kurioje galėtų vykti finalinės čempionato rungtynės“,– sakė FIBA- Europe generalinis sekretorius.

Kauno arenos projekto autorius architektas Eugenijus Miliūnas FIBA-Europe atstovams parodė projektus ir brėžinius, akcentavo statomos arenos daugiafunkcionalumą.

Pasak mero pavaduotojo Rimanto Mikaičio, geri svečių atsiliepimai paskatins siekti dar didesnės pažangos. „Tikimės, kad kito vizito metu FIBA-Europe atstovams galėsime parodyti dar ženklesnius pokyčius“ ,– džiaugdamasis gerais vertinimais sakė Kauno mero pavaduotojas.

Šiuo metu Kauno arenos statybvietėje dirba apie 150 statybininkų, kurie atlieka stogo montavimo, vidinių žiedinių sienelių ir fasado įrengimo darbus. Iki kovo mėnesio tikimasi visiškai uždengti stogą.

FIBA-Europe sprendimą dėl Europos krepšinio čempionato organizavimo Lietuvoje priėmė 2005 metais. Numatoma, kad grupės varžybos vyks 4 miestuose: Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Atkrintamosios varžybos bus žaidžiamos Kaune ir Vilniuje. Tai bus jau 37-tas vyrų Europos krepšinio čempionatas ir antras kartas, kai Lietuva organizuos Europos krepšinio čempionatą. Pirmąjį kartą tai įvyko 1939 m.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia