„Gatvės muzikos diena“ ketvirtąjį kartą sugrįžta į Kauną!

Tradiciškai visi dainuojantys, grojantys, šokantys ir kuriantys kauniečiai vėl kviečiami jungtis prie skambančio miesto idėjos bei gegužės trečiąjį šeštadienį nevaržomai muzikuoti gatvėje. 2011-aisiais prigijęs šventės šūkis „Vienu ritmu su Gatvės muzikos diena“ gegužės 19-ąją ir vėl simbolizuos muzikos šventės esmę – visuomenės iniciatyvos jėgą. Nesvarbu, ar dalyvis groja fleita, ar yra vos pramokęs skambinti gitara, ar šoka – visi šią dieną išėję į gatvę įneša dalelę savęs į skambančio miesto idėją ir jo pulsuojantį ritmą.

„Gatvės muzikos dieną“, kuomet Kauno senamiestį muzikos ritmais žadins įvairiausi muzikos garsai, kurie vakarop persikels į buvusį „Lituanikos“ fabriką mes išvysime šiuos atlikėjus:

1. Fa’11
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 16:30 – 18:00 val.
Grupė Fa’11 susikūrusi 2011 m. rudenį, pasivadino Fa’11 iš vertinio Fall, kuris reiškia rudenį, o skaičiai 11, tai metai, kada grupė susikūrė, ir taip pat simbolizuoja, jog visi grupės nariai mokosi 11 klasėje. Nariai: Vocal – Matas Kaunietis, Rythm Guitar – Vladislovas Kofyrinas, Bass – Linas Kulaitis, Drums – Augustinas Šalčius. Daugiau info:https://www.facebook.com/Faeleven

2. Vaikų dienos centras “Solija”
4 zona: M. Valančiaus g., 12:00 – 13:30 val.
Dienos centro “Solija” vaikai atliks įvairių stilių vaikiškas dainas.

3. Candee Train
5 zona: Fluxus Ministerija, 22:30 – 00:00 val.
Labai linksma kaunietiška grupė. Publiką ima kreivomis pop dainelėmis, kreivais sintezatorių garseliais, linksmomis boso linijomis, gitarų ir būgnų “soliakais” bei bendru natūraliu kvanktelėjimu. Traukinys rieda ir ima kartu visus pakeleivius į magišką kelionę :D

4. Random Fingers
5 zona: Fluxus Ministerija, 19:30 – 21:00 val.
Antpečiai, ryškios spalvos, ironija ir Diskoteka Diskoteka!!!

5. Second Riot
5 zona: Fluxus Ministerija, 21:00 – 22:30 val.
„Second Riot“ 2010 metais įkūrė draugai Deividas ir Juozas. Laikui bėgant prie besikuriančio kolektyvo prisijungė Justas, Juozo brolis, kuris yra dabartinis grupės bosistas, vokalo vietą užėmė Greta, o antruoju gitaristu tapo Paulius. Maždaug po metų sėkmingos veiklos „Second Riot“ dėl asmeninių priežasčių paliko vokalistė Greta, tačiau vaikinai nenuleido rankų ir ėmė ieškoti naujos šaunios vokalistės. Po ilgų ieškojimų, begalės perklausų pagaliau buvo rasta ta vienintelė – Neringa.

Šiuo metu „Second Riot“ daug dirba bei aktyviai koncertuoja. Dabar, praėjus daugiau nei pusantrų metų nuo susikūrimo, grupė dešimtimis skaičiuoja įvykusius koncertus, prisimena aplankytus miestus ir džiaugiasi, jog klausytojai jų muzikos jau gali išgirsti ne tik koncertų metu, bet ir per radiją!

6. Thrash metal terrorist
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
Jauna ambicinga grupė iš Kauno, nestinganti energijos ir išradingumo savo pasirodymuose, propaguojanti metalo kultūrą.

7. Roland fr-3
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 13:30 – 15:00 val.
Mano akordeonas yra elektrinis Roland firmos.

8. Tania
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 15:00 – 16:30 val.
Akustinė muzika.

9. Emilis Raginis
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Man 12 metų. Groju gitara 4 metus.

10. Eglė Gelažiūtė ir Juozapas Liaugaudas
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 16:30 – 18:00 val.
Eglė su Juozapu ir Juozapas su Egle: šį kartą leidome savo muzikoms susijungti ir suskambėti šiek tiek kitaip. Eglę išgirsite čia:http://www.facebook.com/pages/Egl%C4%97-Gela%C5%BEi%C5%ABt%C4%97/169834223078535. Juozapą išgirsite čia: http://www.facebook.com/pages/Juozapas-Liaugaudas/110217685663009. Na o mus kartu pirmą kartą išgirsite Gatvės Muzikos Dienoje Kaune!

11. Draugų trio
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Kiekvienas iš mūsų atskirai mokomės groti skirtingais instrumentais, tačiau Gatvės muzikos dienoje jie skambės kartu.

12. Šokių studija “Ballare”
3 zona: Rotušės a., 16:30 – 18:00 val.
ŠOKIO AEROBIKA – šokame nuo “laukinių” afro, airiškų šokių iki temperamentingos zumbos, regetono, salsos, pereinant ir prie modernaus šokio.

13. Nebeskusiu Barzdos
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 18:00 – 19:30 val.
Grojam tai kas gražiausia čia ir dabar – improvizacijos su Būgnais ir Gitara ;*

14. POP STAR BAR TERASA
Vasario 16-osios g. šalia klubo POP STAR BAR, 15:00 – 22:00 val.
Tikras gatvės festivalis! Net 15 Lietuvos didžėjų dalyvauja šokių muzikos, ledinių kokteilių ir gardžiausių užkandžių piknike. Startuojame 15:00. Nevėluok!

IGNAS
LAURIS LEE
JOVANI
EMMA
MODACO
DEIVIDAS
D DZOUNS
MODESTAS ŠVOBA
SOUNDS BEAUTY
ROLAND VEE
ROKAS GEŠTAUTAS
PAUL BANANA
MARGELLI
NOT OKAY
ORTEM

Daugiau informacijos ir line-up štai čia

15. Attitude
5 zona: Fluxus Ministerija, 00:00 – 01:30.
Apsivelkame kostiumais. Ne dėl to, kad gražu ar taip reikia, o ironiškai naudojame priešo ginklą prieš jį patį. O kai nesitiki – kalam į klyną iš žalio inkariuko. Esame keturi broliai, kurių tėvas Rock’N’Roll’as. Neišskiriami. Kartu svajojame ir judame užsibrėžtų tikslų link. Nebijome nesėkmių ir drebinsim žemę tol, kol ji sudrebės ne vien Lietuvoje. Susikūrėme visai neseniai – tik prieš metus, bet per šį laiką spėjom groti “Rock’N’Rose” festivalyje Čekijoje, laimėjome “SummerSound” prizą “Sound Division Rock Battle” finale Rygoje, esame pakviesti koncertuoti “SummerSound” festivalyje Latvijoj, esame konkurso finale, kurio pagrindinis prizas pasirodymas Londono O2 arenoje, laimėjome Vilniaus “Metro Rock Battle 2011” pirmą vietą, uždarėme daug žmonių pritraukiančią “Garliavos Šventę”, grojome prieš tūkstantinę minią Europos krepšinio čempionato metu Kaune, buvome “BIX” roko grupių konkurso finalistai, pasirodėme Elektrėnų muzikos dienoje ir keletą kartų Vilniuje, daug kartų prakaitą liejome geriausiuose klubuose Kaune. Kol kas turime tik du demo įrašus, bet netolimoje ateityje ruošiamės įrašyti albumą “Sound Division” studijose, kur laimėjome nemokamą įrašą.

16. Moskwich
5 zona: Fluxus Ministerija, 18:00 – 19:30 val.
Esame grupė Moskwich. Grojame keturiese: vokalas, bosinė gitara, elektrinė gitara, mušamieji. Tie, kas nori linksmai pašokti ir paklausyti gan retos muzikos Lietuvoje, užsukit ;)

17. Chevy
5 zona: Fluxus Ministerija, 21:00 – 22:30 val.
Gabija Narušytė – vocal, Laimis Staršelskis – drums, Kristijonas Agurkis – bass guitar, Edgaras (Nas) – rythm guitar, Simonas Dvylys – lead guitar.

18. Smile In Beat
Ryšių istorijos muziejus (Rotušės a. 19), 12:00 – 19:30 val.
Modestas Rembo Švoba (Rembo Music/Zip FM)
Arnas D
Soundsbeauty
Modaco
Johny Koma’s
Carl Canni
Justinas Sadauskas
Paul de Man
Rennir

In*Beat k šokėjų komanda
Filmas: “The Circle”

19. Sound Injection
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 15:00 – 16:30 val.
Grojam, stengiamės.

20. Bolivudo (indiškų šokių) grupė “Andžali”
3 zona: Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
Esam kelios merginos, šokančios indiškais ritmais, tačiau ne klasikinius šokius. Esam ne kartą pasirodę viešai senamiesčio ir Kauno naktyse ir keliuose kituose renginiuose :)

21. Indance Šokių Pramogos
3 zona: Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
“Indance” – didelė, gyvenimo džiaugsmu ir Lotynų Amerikos karščiu spinduliuojanti šeima. Įvairaus amžiaus, skirtingų temperamentų aktyvistai, pasišventę KUBIETIŠKOS SALSOS, REGETONO, PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ mėgėjai. Šie žmonės savo bendrą aistrą vienija šokių aikštelėje, džiaugsmu, gera nuotaika bei energija užkrėsdami aplinkinius. Ar gali praeiti pro šalį, kai girdi Salsos ar Regetono muziką? :) Ateik, pamatyk, prisijunk!

22. Gintaro Gitaros Studija
3 zona: Rotušės a., 12:00 – 13:30 val.
Gintaro Gitaros Studija – vienija įvairaus amžiaus ir skonių gitaristus. “Gatvės muzikos dienoje” žadam pasirodyti visi būryje :)

23. Dirvolira
4 zona: M. Valančiaus g., 16:30 – 18:00 val.
Mes esam pikc maladiec. Ateik ir dainuok kartu su mumis!

24. Gabrielius Dailidė
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Man 14 m., groju akustine gitara ir dainuoju :)

25. Mogadishu
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 16:30 – 18:00 val.
Grupė “Mogadishu”, susibūrusi 2009 metų vasarą, jau grojo muzikos dienose su elektrinėmis gitaromis. Todėl šįkart nustebins jus surengdama akustinį koncertą Gatvės muzikos dienoje.

26. Šokių grupė “Flip it”
3 zona: Rotušės a., 13:30-15:00 val.
Atstovaujame ž.m group. Esame alkanas, jaunas kolektyvas, kuris gyvena iššūkiais ir kvėpuoja pasirodymų oru.

27. Šokių mokykla “Kairo žvaigždė”
3 zona: Rotušės a., 19:30 – 21:00 val.
Daugelį šimtmečių pilvo šokis tarnavo kaip moters atjaunėjimo ir meninės saviraiškos priemonė. Šokančiai pilvo šokį moteriai visai nesvarbu amžius, kūno sudėjimas, šokių patirtis. Reikia tik didelio noro ir meilės sau, savo kūnui, šokiui, aplinkiniam pasauliui. Šokių mokykla “Kairo žvaigždė” – tai labiau pomėgių klubas. Ją lanko įvairaus amžiaus ir profesijų moterys. Vienos ateina pašokti, pajudėti, pagerinti savijautą, kitos nori atsipalaiduoti, užsimiršti, atitrūkti nuo buities rūpesčių. Ir visoms tiesiog įdomu susipažinti su tolima kultūra ir pamėginti įvaldyti pilvo šokio meną, visame pasaulyje laikomą moteriškumo simboliu. Profesionalūs mokytojai, geranoriška aplinka, graži muzika paliks Jums neišdildomą įspūdį šokių mokyklos “Kairo žvaigždė” užsiėmimuose.

28. ŠOKIS LT
3 zona: Rotušės a., pasirodymo laikas tikslinamas.
Lindyhopas – afroamerikiečių šokis, pasirodęs Niujorke XX amžiaus 3-čio dešimtmečio pabaigoje. 1980-aisiais jį atgaivino amerikiečių, švedų ir britų šokėjai. 2000-aisiais Lindyhop’as pradėtas šokti Klaipėdoje. 2002-aisiais – Vilniuje. 2006-aisiais atkeliavo ir į Kauną, nors kalbama, kad jis čia jau buvo šokamas laikinosios sostinės laikais. Tai visada jaunas šokis, praskaidrinantis nuotaiką, tinkantis bet kurio amžiaus ir sudėjimo žmogui. Dar nemoki šokti Svingo? Ateik ir pamatysi, kad veide atsiras šypsena, o kojos pradės judėti pačios. Lindyhopas – šokis, kurio sinonimas yra bendravimas. Todėl užsuk pasiklausyti Svingo Eros muzikos, pasišokti ir pabendrauti.

29. Šokių studija ,,Flash Dance”
3 zona: Rotušės a., 18:00 – 19:30 val. 
Mes šokame show dance, street dance, hip-hop. Taip pat galime pasiūlyti ir pilvo šokių numerius. Dalyvaujme įvairiuose konkursuose bei čempionatuose Lietuvoje bei užsienyje. Pernai dalyvavome Hanza Kaunas dienose.

30. Free Agency and Friends
5 zona: Fluxus Ministerija, 18:00 – …

Polly
Marchius D
Pauls
Alex K
Daydreamer
Mark Mauritaz
and more…

31. Electricity in body project
4 zona: M. Valančiaus g., 16:30 – 18:00 val.
Akustika su elektronikos prieskoniu. Šio projekto tikslas – smagiai praleisti laiką.

32. Hox
4 zona: M. Valančiaus g., 18:00 – 19:30 val.
Come to have a great time :)

33. Karklė ZONE
Laisvės al. (Coffee Inn) 13:00 – 17:00 val.

Pozityvios idėjos žengia išvien! Muzikanto ir visuomenininko Andriaus Mamontovo sumanytoje, jau šeštus metus rengiamoje Gatvės muzikos dienoje gegužės 19-ąją pirmąkart plevėsuos KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH vėliavos. Festivalio „ambasados“ KARKLĖ ZONE įsikurs prie Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių „Coffee Inn’ų“, tad jos ne tik aidės nuo gyvai atliekamos muzikos, bet ir kvepės žvalinančiu „eliksyru“.

Šiemet kartu su Gatvės muzikos diena Karklės festivalis ir „Coffee Inn“ skelbs: „Viena meilė – muzika!”. Šūkis savo idėjiniu užtaisu artimas Žolinių savaitgalį, rugpjūčio 17–19 d., įvyksiančio KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH devizui „Laisvė, meilė, ir muzika!“. Trečius metus ant jūros kranto rengiamam festivaliui šiemet dar ryškesnių spalvų suteiks hipiška tema, natūraliai padiktuota tolerantiškos ankstesnių metų atmosferos.

Keturios KARKLĖ ZONE didžiuosiuose Lietuvos miestuose Gatvės muzikos dienos metu virs savotiškais teletiltais, padėsiančiais pajusti KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH dvasią, kupiną laisvės, gyvos muzikos ir nuoširdaus bendravimo. Festivalį prie „Coffee Inn’ų“ anonsuos apie 20 jaunų ir perspektyvių atlikėjų bei grupių, kurių atliekamos muzikos stilių įvairovė daugeliui bus tarsi gaivus pavasario oro gurkšnis. Kraudamasis lagaminus į Gatvės muzikos dieną KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH pasiryžęs sukurti mini „festą“, kuris lyg virusas skleis vieną – muzikos kalbą!

Jums gros:
Attitude
Up Lifters
Triple Slash
Random Fingers
Candee Train

34. Evgenya Redko
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Dainuoju ir groju savo kurybos dainas jau kelis metus. Esu dalyvavusi dainavimo konkursuose, grojus baruose ir neseniai dalyvavau BalconyTV Kaunas projekte. Mano muzikos galite paklausyti facebookehttp://www.facebook.com/pages/Evgenya-Redko/262744587111737 .

35. Kavinė “Kultūra”
Kavinė “Kultūra”, Kauno paveikslų galerija, Donelaičio g.16, 14:00 – 03:00 val.
–Diena– (pradžia 14:00)
Patris Židelevičius live!
a_g live!
Will Mars?
Numba None (K.U.B. Crew; Groove Tribe)
Rhythmicable dj’s
Mindaugas Oro Pagalvė

–Naktis– (pabaiga 03:00)
Assassid (Step service) live!
Marius Banga (Elektronika 7) live!
Kafka live!
Gvidas (Partyzanai)
Pol (Step service).

36. Kafka
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 18:00 – 19:30 val.
Programuoju muziką su senu Nintendo kompiuteriuku.

37. Dobilai
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Susibūrę trys žmogeliukai – Kamilė, Rokas ir Daumantas bandys praskaidrinti sau ir kitiems nuotaiką :)

38. Shudu Juura records
5 zona: Fluxus Ministerija, 00:00 – 01:30.
http://shudujura.blogspot.com/

39. Grupė “Brolija”
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
Improvizuojančių draugų grupė “Brolija” sugrįžta į gatvę, kurioje prieš 3 metus ir gimė tam, kad dar kartą sudrebintų Kauną! Nepraleisk progos, nes metuose egzistuojame tik vieną dieną :)

40. KTDM
Laisvės al., 12:00 – 13:30 val.
Grosim įvairias dainas. Mes esam mokyklos aktyvistai.

41. Žilvinas Vingelis ir draugai
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 16:30 – 18:00 val.
Žilvinas Vingelis – įvairių renginių vedėjas, vienas iš populiaraus festivalio “Po festivalio” organizatorių, labiausiai žinomas kaip populiarus jaunosios bardų kartos atstovas bei dainų autorius ir atlikėjas iš Kauno. Na o kokia programa bus parodyta Gatvės muzikos dienos metu – nežinia. Gal trumpam atgims teatralizuotų pasirodymų grupės “Akustinis Fotelis” garsai? Galbūt bus paruošta įtraukianti aplinkinius gatvės programa? O gal išvysime naujas dainas, atliekamas visiškai naujo grupės sąstato? Viskas dar ir patiems atlikėjams yra paslaptyje, bet už viso to stovi tvirtas pažadas būtent šią dieną praleisti kuo nuotaikingiau ir neįprasčiau. www.facebook.com/Vingelis – atlikėjas facebooke. www.laevish.lt – oficialus puslapis.

42. BOKIK
3 zona: Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
BOKIK – Baltaodis Afrikietis Kristus Iš Kosmoso. Šiaip daužti, tėvų nemušti, visai neblogi, toki kaip visi ;)

43. Urtė ir Austėja
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 16:30 – 18:00 val.
Mes esam dvylikametės ir grojam pjeses bei arijas. Skambės smuikas ir fleita.

44. Up-Lifters
5 zona: Fluxus Ministerija, 18:00 – 19:30.
Grupė Up-Lifters visada besistengusi jus atplėšti nuo kėdžių ir pakratyti lašinuką nori po truputį surimtėti leisti jums klausytis mūsų ramiai atsisėdus. Prie mūsų neseniai prisijungė ir daug naujų vėjų įpūtė buvęs grupės G. Solid lyderis M. Vitkus. Dar patys tiksliai nežinome, į ką mes tiksliai pavirsime, tačiau sudėtingėsime ir sunkesime esamų stilių rėmuose. Taip pat stengsimės įsirangyti savo stiliaus nišoje, akcentuoti savastį, kad Lietuvoje mūsų su niekuo nesumaišytumėte.

45. Vesper
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Tiesiog linksma draugų kompanija, susibėgusi pasigrot ir tiek :)

46. Emilija Kandratavičiūtė
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Man devyneri. Antrus metus lankau muzikos mokyklą (smuiko klasę), trečius – folklorą. Labai labai mėgstu groti :)

47. Gabija ir Agnė
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 12:00 – 13:30 val.
Dvi entuziastės iš Kauno stengsis Jus pradžiuginti akustinių gitarų skambesiu :)

48. Pertrauka
5 zona: Fluxus Ministerija, 22:30 – 00:00.
“Pertrauka” (facebook.com/Pertrauka) – tai instrumentinis – vokalinis ansamblis, neturintis nei aiškių pažiūrų, nei utopinių tikslų užkariauti scenos platybes. Ansamblio senbuviai – Marius Ellikas (23m, Būgnai), Julius Zamulskis (23m, Solo gitara) ir Saulius Mickevičius (23m, Gitara, Vokalas) – vis dar tokie pat nepastovūs kaip ir įsikūrimo pradžioje – kaip lengvai susiburia, taip pat lengvai ir išsilaksto (Tai tik parodo, kokios stiprios asmenybės sudaro kolektyvą! :) ). Tik atsiradus “šeimoje” naujam nariui – bosistui Augustinui Tumėnui (23m, Bosas) – visi darkart prisiekė amžiną meilę muzikai.”

49. DIVERSIA
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g, 13:30 – 16:30 val.
Grojame trise : mušamieji, gitara ir bosas. Programoje savo kūrybos dainos.

50. DIML-STUDIO
Pasirodymo vieta tikslinama, 18:00 – 19:30 val.
Ateikite ir patys pamatysite, ką lietuvių šokėjai gali.

51. “UP” šokių studija
3 zona: Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
Esame energinga ir jaunatviška šokių studija iš Kauno. Dalyvaujame daugybėje konkursų ir festivalių :)

52. Studija “Ugnies ratas”
Pasirodymo vieta ir laikas tikslinami.
Žongliravimo kūrybinės dirbtuvės.

53. Debesėlis
5 zona: Fluxus Ministerija, 19:30 – 21:00.
Esame grupė iš Kauno. Kol kas turime paruošę cover’iu programą. Pagrindinis grupes pliusas mokame užkrėsti gera nuotaika :) Grupė susideda iš dviejų narių: Justė-Vokalas Andrius-Gitara\Vokalas.

54. Kauno tradicinės muzikos kapela “KUPARAS”
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
Kuparas – tai jaunas tradicinės muzikos kolektyvas. Atliekame tradicinę lietuvišką muziką. Muzikantai aktyviai dalyvauja kitų ansamblių veikloje, koncertuoja solo, yra ne vieno konkurso laureatai, su meile atlieka tradicinę muziką. http://www.facebook.com/profile.php?id=100003507402867&sk=wall

55. VDU radijas
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 12:00 – 20:00 val.
VDU radijo scena įsikurs senamiestyje, šalia kepyklėlės “Sotas” (Vilniaus g. 27/J.Jablonskio g. 1).
Nuo 12 iki 15 val. skambės akustiniai VDU studentų pasirodymai:
VDU Muzikos akademijos Džiazo katedros studentų, Silvijos Guzovijūtės bei Giedriaus ir Nerijaus.
Nuo 15 iki 20 val. pasirodys didžėjai – Clicklounge ir Kharma (Nu Disco), Martin ir McFly (Nu Disco), Arny M (Deep/Tech-house), Jonas Deep (Deep/Tech-house), Margelli (Deep/Tech-house).

56. Gabrielė ir Egidijus
3 zona: Rotušės a., 13:30 – 15:00 val.
Savamokslė mergina, grojanti gitara, ir jos draugas, palaikantis jai kompaniją. Gitaros skambesys ir gera nuotaika :)

57. Šokių studija “Top Dance”
3 zona: Rotušės a., 12:00 – 13:30 val.
Šokių studija “Top Dance”. Grupė “Little Diamonds”. Šokio pavadinimas “Move it”. Trukmė 2:2o min.

58. Flaming Florence
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., 13:30 – 15:00 val.
Gitaristo ir fakyrės duetas.

59. Tomas ir Lukas
4 zona: Valančiaus g., pasirodymo laikas tikslinamas.
Mes esam muzikalūs žmonės ir norim savo sumanymą įgyvendinti Gatvės muzikos dienos metu. Grosim 2 mušamųjų komplektais.

60. Atviras jaunimo centras “Vartai”
3 zona: Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
Mokam groti įvairiausiais instrumentais, lipdyti iš molio, žongliruoti, važinėti vienaračiu, žaisti begales stalo ir lauko žaidimų ir labai linksmai kviesti praeivius prisijungti valandėlei. Kaip ir pernai, AJC jaunimas yra pasiruošęs Kauną sudrebinti savo improvizacijomis!

61. Gabrielė ir Evelina
1 zona: Vilniaus g. iki M. Daukšos g., pasirodymo laikas tikslinamas.
Grosime, dainuosime, improvizuosime…

62. Aureolė
2 zona: Vilniaus g. nuo M. Daukšos g. iki Rotušės a., 15:00 – 16:30 val.
Nuoširdūs muzikantai iš Prienų :)

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: