Pexels.com archyvo nuotr.

Artėjant rudeniui, atostogų nuotaika gal ir išlieka, tačiau po truputį imama galvoti apie naujus darbus, projektus, mokslo metus. Darbingai pasitikti naują sezoną nori ir laisvai samdomi specialistai, veiklą vykdantys namuose.

Tvarka ar… kūrybinė netvarka?

Sakoma, kad gera pradžia – pusė darbo. O kaipgi susitvarkyti ar atnaujinti darbo kambarį, kad pradžia tikrai būtų gera?

Veikiausiai internete esate matę nuotraukų, vaizduojančių tobulai sutvarkytą darbo aplinką: ant stalo kompiuteris, šalia gražiai, gal net simetriškai padėta kokia užrašinė, telefonas, rašiklis… Realybėje toli gražu ne visada pavyksta laikyti „geležinės“ tvarkos. Juk dirbant nejučia gali prisikaupti įvairiausių lapukų, segtuvų ir t. t. Tačiau protingai apstatytame kambaryje yra lengviau išvengti chaoso. Tad gera pradžia – protingai pasirinkti baldai.

Net jei kūrybinė netvarka yra natūrali veiklos dalis, kokybiškas stalas, kėdė, lentynos leidžia tapti padėties šeimininku: daiktus susidėti kuo patogiau, užduotis organizuoti kuo sklandžiau. Juk posakis, kad freelanceris yra padėties šeimininkas, tinka kalbant ne tik apie laiko planavimą, bet ir apie darbo kambario įsirengimą. Interjeras priklauso ne nuo darbdavio, o nuo jūsų.

O kas aktualu renkantis baldus? Kad jie patiktų ir būtų patogūs. Nors kartais manoma, kad žmogus namie gali dirbti kaip tik nori, pavyzdžiui, pabudęs pasiimti kompiuterį į lovą ir šitaip atlikti dalį užduočių, toks ritmas sujauktų visą dienos režimą ir neigiamai atsilieptų sveikatai. Tad rašomasis stalas ir kėdė – būtini ir tikriausiai vieni pirmųjų galvon ateinančių baldų, kai kalbame apie darbo kambarį. Kaip teigia specialistai, kėdė turėtų prisitaikyti prie fiziologinių ypatybių, kad sėdimas darbas nebūtų kenksmingas.

Patogu ir sveika – toks derinys darbo kambaryje ne tik pageidautinas, bet ir apskritai prioritetinis. Ieškantiems kokybiškų, ergonomiškų baldų verta užsukti į https://www.baldusale.lt/. Čia pabrėžiamas ne tik ergonomiškumas, bet ir platus pasirinkimas. O jei žvalgotės ne biuro baldų… taip pat rasite!

Baldų pasirinkimas ir profesija

Kaip laisvai samdomam darbuotojui įsirengti darbo kambarį, labai priklauso nuo veiklos srities. O jei ta sritis susijusi su kūryba, tuomet kyla klausimas: ar pedantiškumas nors kiek svarbus? Kita vertus, nepaisant veiklos sferos, kokybiški baldai tampa ir būtinybe, ir įkvėpimo šaltiniu – juk malonu imtis užsakymų, kai interjeras pritaikytas prie estetinio skonio ir praktinių poreikių.

Jei esate grafikos dizaineris, tikriausiai reikia didelio stalo, ant kurio tilptų pora kompiuterių. O jei tvarkote buhalteriją, veikiausiai reikalinga nemaža užrakinama vieta įvairiems dokumentams.

O galbūt turite daug erdvės ir nemėgstate monotonijos? Kodėl tuomet nepamąsčius apie du stalus skirtingose darbo kambario vietose? (Aišku, tokiu atveju, tenka apgalvoti, ar visur bus tinkamas apšvietimas; nenugrūskite stalo į tamsų kampą.)

Kad nereikėtų gaudyti disciplinos

Žmonėms, norintiems susikurti biurą namuose, atsiveria ne viena įdomi galimybė. Norint jas išnaudoti, neprošal nuoširdžiai skirti laiko baldų paieškai – tokių baldų, kurie taptų investicija į kiekvienos dienos produktyvumą ir, žinoma, gerą savijautą.

Laisvai samdomi specialistai pataria: darykite taip, lyg eitumėte į darbą, į biurą. Kita šio patarimo dalis: turėkite kambarį, kuriame jaustumėtės lyg biure, o ne „patalpoje, nuo kurios du žingsniai iki šaldytuvo ar televizoriaus“. Gerai įrengta patalpa – lengvesnis susikaupimas ir disciplina.

Užsakymo Nr. KMC190075

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: