Dažnai šeimai būsto įrengimas tampa galvos skausmu: nežinoma, nuo ko pradėti, kokius baldus pirkti, kaip kambario erdvėse juos išstatyti ir pan. Vienas pagrindinių klausimų, kylančių nuosavo būsto savininkams – kaip protingai suplanuoti namų kambarius, kad šie išliktų erdvūs ir lengvai praeinami. Tiesa, niekam ne paslaptis, jog profesionalių interjero dizainerių paslaugos, nauji, kiekvienam kambariui pritaikyti baldai kainuoja nemažus pinigus ir priverčia plačiai atverti piniginę. Tačiau kiekvienas iš mūsų nori gyventi praktiškuose, patogiuose ir jaukiuose namuose, todėl šiuo atveju tenka krapštyti turimas santaupas ar skolintis papildomai. Neturint pakankamo santaupų kiekio didesniems pirkiniams bei brangesnėms paslaugoms apmokėti, sprendimu gali tapti paskolų bankas. Brangiau kainuojančios namų interjero, dekoravimo prekės, baldai, trūkstami buitinės technikos prietaisai ar jau minėtos interjero dizainerių paslaugos, esant teigiamam banko sprendimui, gali būti finansuojamos banko kredito ar paskolos. Na, o į ką dizaineriai rekomenduoja atkreipti dėmesį, norint įsirengti svajonių namus ir į ką atsižvelgti, įsigijus tiek mažesnės, tiek didesnės kvadratūros gyvenamąjį būstą?
Pasak interjero specialistų, pastebima, jog šeimos, gyvenančios didesnės kvadratūros būstuose, dažniausiai yra linkusios eksperimentuoti ir nevengia nekasdienių interjero sprendimų. Tuo tarpu mažesnių būstų savininkai pirmenybę teikia pagrindiniams būsto elementams ir taupydami kambarių plotą nėra linkę išlaidauti papildomiems, tačiau nebūtiniems sprendimams. Tiesa, jog įrengiant didesnį gyvenamąjį plotą atsiranda daugiau galimybių atsižvelgti į asmeninius pomėgius, poreikius ir įrengti daugiau kambarių, poilsio zonų gyvenamajame name ar bute. Interjero dizaineriai, dirbdami su šeimomis ar pavieniais asmenimis, visuomet pasitikslina, koks yra užsakovų gyvenimo būdas. Tai tampa pagrindiniu prioritetu, į kurį svarbu atsižvelgti, įrengiant nuosavą būstą. Pavyzdžiui, jeigu esate namuose dirbantis žmogus ir kasdieną jums nereikia keliauti į darbovietę, svarbu tampa įsirengti atskirą darbo kambarį, kuriame nieko netrukdomas galėsite susikaupti ir atlikti reikiamus darbus.
Jeigu svarbią vietą jūsų gyvenime užima draugai ir laiko leidimas su jais – natūralu, jog didesnį būsto kambarį norėsite skirti svečių priėmimui. Pastarajam atvejui interjero dizaineriai rekomenduoja įsirengti svetainę, sujungtą kartu su virtuvės kambariu. Jeigu naujame būste gyvensite kartu su vaikais, kurie jau yra moksleiviai, dėstantys asmeninę nuomonę, patariama būtinai pasitarti su atžalomis, kokias spalvas ar interjero elementus jie norės matyti savo naujame kambaryje. Nors galutinį sprendimą dėl vaikų kambario baldų priima tėvai, tačiau ne tik interjero, bet ir kiti specialistai kaip psichologai, rekomenduoja pasitarti su vaikais dėl jų kambariuose atsirasiančių baldų, dekoro ar kitų elementų.
Dideliems būstams bei erdviems kambariams įrengti tinka masyvūs baldai ir dideli šviestuvai. Tačiau svarbu, kad šie atitiktų vieną ar bent jau panašią stilistiką. Pasirinkti, kokio stiliaus bus jūsų namai, dažniausiai padeda interjero dizaineriai, pateikdami konkrečius pavyzdžius, rodydami kitų įrengtų būstų nuotraukas. Modernūs, minimalistiniai ar klasikinio stiliaus interjerai yra vieni dažniausiai pasitaikančių, tačiau jeigu turite netradicinių idėjų, specialių norų bei pageidavimų, pasitarus kartu su ekspertu, visa tai galite išpildyti savo nuosavoje erdvėje. Eklektiškas stilių derinys taip pat gali įsikomponuoti namų erdvėje, o tam tikri būsto įrengimo stiliai gali būti arba priešinami, arba derinami. Taigi, nusprendus, kokio stiliaus namuose bus norima gyventi, atkreipus dėmesį į asmeninius poreikius bei pomėgius, baldų, interjero detalių, dekoro elementų įsigijimas ar remonto darbai netampa našta ir galvos skausmu. O profesionalus samdomas specialistas visuomet nuoširdžiai ir patikimai rekomenduos, kokie elementai geriausiai padės sukurti savo svajonių namus.
Užsakymo Nr. KMC190071