Organizatorių archyvo nuotr.

Pakankamas šviesos kiekis reikalingas daugelyje patalpų. Tai ne tik padeda sukurti jaukesnę atmosferą, bet ir palaikyti gerą žmogaus savijautą. Visgi, tikrai ne vienuose namuose yra kambarių, kuriuose trūksta natūralios saulės šviesos. Vienas iš geriausių sprendimų tokiose situacijose – tinkamai parinktos langų uždangos priemonės (užuolaidos, roletai ir t. t.).

Platus priemonių pasirinkimas

Kalbant apie langų uždangas dažniausiai išskiriama, kad tai puiki priemonė apsisaugojimui nuo saulės spindulių ir aplinkinių žvilgsnių. Be šių ypač naudingų savybių, jos dar ir padeda reguliuoti šviesos srautą – taip atsiranda galimybė į kambarį įleisti daugiau natūralios šviesos. Norint geriausių rezultatų verta išbandyti tam tikras konkrečias priemones.

Funkcionalieji roletai

Šias langų uždangas labai paprasta valdyti, o jas montuoti galima tiek prie lango rėmo, tiek prie sienos. Pasirinkę šviesaus audinio roletus ne tik pasirūpinsite savo privatumu, bet ir suteiksite kambariui daugiau šviesos. Atsižvelgiant į interjero stilių, rekomenduojama rinktis įvairias pastelines spalvas: smėlio, šampano, dangaus, rožinę ir pan. Prie jų gali būti priderintos ir dieninės užuolaidos, kurios suteikia erdvei daugiau jaukumo. Aptariant geriausiai tamsioms patalpoms tinkančias langų uždangas, verta paminėti ir roletus su specialiu tankaus pynimo audiniu, kuris gerai blokuoja ryškius saulės spindulius, tačiau yra permatomas.

Elegantiškosios romanetės

Kita priemonė, padedanti į kambarį įleisti daugiau šviesos, yra romanetės. Jei vertinate eleganciją, šis pasirinkimas kaip tik jums. Jas galima pasiūti iš bet kurio pasirinkto audinio – šiuo atveju geriausia, kad jis būtų retesnis ir šviesesnis. Dėl išskirtinio mechanizmo tokios langų uždangos susilanksto į klostes, kurios atrodo ypač stilingai ir žaismingai. Poreikiui esant galima įsigyti įvairiais raštais ir priešiniais dekoruotas romanetes. Nors ši priemonė ir pasižymi klasikine išvaizda, ją galima pritaikyti įvairaus stiliaus interjere: šiuolaikiškame, eklektiškame ar kitame.Išskirtinis dėmesys užuolaidoms

Išskirtinis dėmesys užuolaidoms

Dar vienas sprendimas norintiems daugiau šviesos – užuolaidos. Tai jau klasika tapusios langų uždangos priemonės, kurias yra pamėgęs tikrai ne vienas. Kaip ir kitais, aukščiau aptartais atvejais, svarbiausia pasirinkti tinkamą spalvą. Pagrindinis kriterijus – kad ji būtų šviesi. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir išbandykite įvairiausius variantus: nuo neutralių melsvų atspalvių iki žaismingų rožinių ir t. t. Įsigiję naujas užuolaidas galite ne tik vizualiai pašviesinti patalpas, bet ir atnaujinti interjerą. Tinkamai parinktos uždangos – tai puikus akcentas bet kokiame kambaryje.

Išsirinkus sau labiausiai patinkantį langų uždangų variantą, rekomenduojama pasirūpinti ir kitomis detalėmis.

Maksimaliam rezultatui pasiekti

Norintiems išgauti geriausią rezultatą patariama išbandyti ir kitas priemones, vienos iš jų – kilimai. Šiandien platus asortimentas suteikia galimybę išsirinkti norimą spalvą, prie kurios derėtų naujosios užuolaidos, roletai ar romanetės, kitos interjero detalės. Tai puikus būdas sukurti išskirtinį, individualumu ir skoningumu dvelkiantį interjerą. Tik įsivaizduokite, kaip žaviai tamsioje svetainėje atrodys šviesiai rožinis kilimas ir tokios pat spalvos romanetės.

Miegamajame galima priderinti ir smėlio ar melsvos spalvos lovatiesę – tai ne tik praktiška, bet ir stilinga. Šiuo atveju ji ypač tiktų prie tokių pat atspalvių užuolaidų. Tiek šiame kambaryje, tiek ir svetainėje puikiai atrodytų ir dekoratyvinės pagalvėlės, kurių audinys gali būti ir raštuotas.

Norite į tamsų namų kambarį įleisti daugiau šviesos ir suteikti jaukumo? Įsigiję tinkamai parinktas langų uždangos priemones, tokias kaip roletai, romanetės ar užuolaidos, tai įgyvendinsite pakankamai paprastai. Išnaudokite visas galimybes ir mėgausitės ne tik interjeru, apie kurį svajojate jau seniai, bet ir gera savijauta.

Užsakymo Nr. KMC190083

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: