Sharatho G. nuotr. / Pexels.com

Nesvarbu, ar žinote, ar ne, kuo skiriasi įvairūs dizainai, pvz., tradicinės interjero dizaino idėjos nuo pereinamojo laikotarpio interjero, po šio straipsnio tikrai susidarysite aiškesnį vaizdą. O jei norite sutaupyti laiko, informacijos ieškokite tiesiai pas specialistus: https://www.cledemaison.lt/lt/apie-mus.

Minimalistinis interjero dizainas

Vienas iš labiausiai šiuolaikiškų interjero dizaino stilių, kuriuos reikia apsvarstyti. Žmonės dažnai linkę painioti minimalizmą su ryškiu šaltumu ir nepatogiu griežtumu – tai vargu ar taip yra. Tiesą sakant, yra net šiltesnis minimalus interjero dizainas (šiltas minimalizmas) be rūpesčių ir kupinas švarios elegancijos.

Pagalvokite apie paprastumą, rafinuotumą ir sumanią ranką, kad būtų užtikrintas prabangus patogumas ir funkcionalumas. Svarbiausia, kad kambariai būtų gerai apgalvoti ir gerai sustyguoti.

Galvodami apie minimalias interjero dizaino tendencijas, galvokite apie šiuolaikinio meno galeriją ar muziejų kaip apie orientyrą, kuriame jų bendras požiūris į erdvę užpildyti pačiais svarbiausiais dalykais, kurie vis dar pasižymi gyvu organinės ar abstraktaus dramos jausmu.

Šiuolaikinis interjero dizainas

Nors žmonės dažnai linkę painioti modernų interjero dizaino stilių su šiuolaikiniu interjero dizainu, yra skirtumas tarp šių dviejų, todėl jie yra unikalūs.

Šiuolaikinis stilius yra visiškai aktualus, o modernūs interjero dizaino stiliai gali reikšti beveik viską, kas yra į priekį orientuota nuo šeštojo dešimtmečio iki ankstyvųjų metų. Šiuolaikinės interjero dizaino tendencijos taip pat turi daugiau laisvės, nes modernumas dažniausiai fiksuojamas aplink kvadratines, grafines linijas ir ypatingą modernumą.

Tradicinis interjero dizainas

Kalbant apie interjero dizaino stilius, beveik viskas yra pagrįsta tradicinėmis interjero dizaino idėjomis ir dėl geros priežasties. Be to, tradicinio stiliaus interjero dizainą galite paversti savo asmeniškumu, įtraukdami elementus, kurie atspindi jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

Pereinamojo laikotarpio interjero dizainas

Žinoma, ištyrę, ką reiškia tradiciniai interjero dizaino stiliai, tikriausiai klausiate savęs, kuo skiriasi tradicinis ir pereinamasis interjero dizainas?

Pereinamojo laikotarpio interjero dizaino idėjos yra savarankiškos, yra išbandytų ir tikrų dekoro stilių deriniai, naudojant tradicinius baldus, sumaišytus su moderniais elementais, kurie neleidžia kambariui atrodyti kaip vieno konkretaus stiliaus.

Geriausias pereinamojo stiliaus interjero dizainas gali pasigirti netikėto derinio balansu, suteikiančiu namams šilumos ir atsipalaidavimo.

Kaimiškas interjero dizainas

Įkvėpimo iš lauko ir sodybos bei pramoninio interjero dizaino derinio, kaimiškas dekoras akcentuoja natūralią ir atšiaurią apdailą, neapdorotą medieną, akmenį ir odą su netikėtais prisilietimais ir įmantriu išlenkimu.

Paprastai kambaryje sujungiami įvairūs įspūdingi baldai, pavyzdžiui, pagal užsakymą pagamintos pliušinės sofos, pramoninio įkvėpimo vieliniai pakabukai ir unikalios odinės kėdės. Be to, mes visi esame už modernų interjero stilių, kuriame derinami įvairūs elementai, kad būtų sukurtas gražiai įgyvendintas, unikalus kambarys.

Prancūzijos kaimo interjero dizainas

Panašiai kaip pereinamieji modernūs interjero dizaino stiliai, „French Country“ yra hibridinis senovinių prancūzų, skurdžios prašmatnumo ir sodybos interjero dizaino elementų derinys, kupinas žavesio.

Shabby Chic interjero dizainas

Devintojo dešimtmečio viduryje ir 90-aisiais išpopuliarėjęs kaip vienas iš populiariausių interjero dizaino stilių, kai norėjosi sužadinti Kalifornijos vėsą, skurdus prašmatnumas galiausiai sulaukė nemažo atgarsio, nes buvo klaidingai pavadintas močiutės dekoru.

Pradedantiesiems skurdus prašmatnumas kyla iš senovinio ir senovinio prancūziško dizaino ir baldų, kurie yra neabejotinai patogūs, o svarbiausia – pasižymi nesenstančiu, senovinio stiliaus įkvėptu patrauklumu. Minkštas ir šiek tiek moteriškas, skurdus prašmatnumas derina tradicinio stiliaus interjero dizaino elementus su neaiškiais sodybos elementais.

Susisiekite su savo srities žinovais jau dabar ir lengvai išsirinkite jums tinkamiausią interjero dizainą!

Užsakymo Nr. KMC220108

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: