Organizatorių archhyvo nuotr.

Skoninga prabanga miegamajame – tai, kas vilioja daugelį. Vis dėlto, kartais tai įgyvendinti nėra taip paprasta. Bendrą kambario įvaizdį lemia daug skirtingų detalių: apdaila, baldai, dizaino elementai ir net jų formos. Taigi, į ką atkreipti dėmesį ir kokias priemones pasitelkti norint sukurti prabangų miegamojo interjerą?

Originalios ir funkcionalios detalės

Išskirtinio dizaino naktinis staliukas prie lovos gali nepaprastai pagyvinti jūsų miegamojo erdvę ir suteikti taip trokštamos elegancijos. Šių baldų pasirinkimas itin platus, todėl verta išbandyti tiek standartinės formos siauresnius staliukus su stalčiais, tiek ilgesnes spinteles su aukštomis, siauromis kojelėmis. Vietoj šios priemonės galite panaudoti ir ryškiaspalvį žvilgantį fotelį, ant kurio vietos užteks tiek reikalingiems drabužiams, tiek skaitomai knygai pasidėti.

Formų ir raštų žaismas

Galbūt jūsų miegamajame trūksta dinamikos? Tokiu atveju rekomenduojama pasitelkti daugiau skirtingų formų detalių, kurios suteiktų kambariui daugiau gyvybingumo. Tam galite naudoti apvalius pufus ar naktinius staliukus, taip pat puikiai tinka ir lovos su netikėtų formų galvūgaliu. Šiuos funkcionalius ir stilingus baldus galite dekoruoti derančių spalvų, tačiau skirtingų raštų pagalvėlėmis, taip sukurdami dinamišką aplinką.

Spalvotos lubos

Spalvotos sienos ir baltos lubos – tai, kas jau seniai nebestebina, tačiau ar kada nors pagalvojote, kad galima tai daryti atvirkščiai? Toks sprendimas – ne tik originalus, bet ir suteikiantis miegamajam skoningos prabangos, svarbiausia pasirinkti tinkamas spalvas. Nebūtinai jos turi būti ryškios ar tamsios, gerai atrodo ir neutralūs atspalviai. Tam, kad tokios lubos atrodytų dar patraukliau, jose galima įrengti nišą, kuri tarsi vizualiai padidintų kambario erdvę.

Išskirtinio dizaino galvūgalis

Tikriausiai vienas iš veiksmingiausių sprendimų, praverčiančių siekiant sukurti prabangų miegamojo interjerą – lovos su išskirtinio dizaino galvūgaliu. Toks baldas gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. Be to, kad dideli galvūgaliai atrodo labai stilingai, jie tinkamai užpildo tuščią miegamojo sieną, o tam, kad išlaikytumėte proporcijas, rekomenduoja naudoti ne stalinius, bet pakabinamus šviestuvus.

Pakeiskite kambario išplanavimą

Tam, kad miegamasis atrodytų geriau, ne visada reikia didelių investicijų – kartais pakanka tiesiog perstatyti baldus. Jei to dar nedarėte, galbūt dabar pats metas tai išbandyti? Perstūmus lovą prie kitos kambario sienos galima išgauti itin gerą rezultatą, be to, tai puiki proga išvalyti pakampėse susikaupusias dulkes.

Dekoruokite sienas

Jei nusprendėte miegamojo sienas dažyti baltai, rekomenduojama jas dekoruoti įvairiais meno kūriniais, kurie suteikia ypatingos elegancijos. Jų spalvą galite derinti prie turimos ar planuojamos įsigyti lovos. Taip paprasta sukurti ne tik stilingą, bet ir harmoningai atrodančią kambario aplinką.

Tuo atveju, jei spalvotų lubų idėja jūsų nesužavėjo, verta rinktis klasikinį variantą ir ryškesnius atspalvius naudoti sienoms. Prabangiame miegamajame tinka tiek ryškesni, tiek neutralūs tonai, svarbiausia išlaikyti balansą ir prie jų derinti atitinkamus interjero akcentus: prie tamsių sienų gerai dera balta lova ir pan.

Rinkitės monochromines spalvas

Dar vienas būdas, kaip sukurti skoningą miegamojo interjerą – monochrominės spalvos. Šis pasirinkimas turėtų patikti tiems, kurie nebijo drąsių sprendimų, nes sukurti stilingą aplinką panaudojant tik keletą atspalvių dažniausiai nėra paprasta. Šiuo atveju lovos spalva neturėtų labai skirtis nuo kitų kambaryje esančių detalių ar apdailos elementų, todėl geriausia žaisti skirtingomis tekstūromis ir raštais.

Būdų, kaip sukurti skoningą ir prabangų poilsio kambario interjerą, yra išties daug – svarbiausia savęs neriboti. Drąsūs ir netikėti pasirinkimai gali padėti išgauti puikų rezultatą, pranokstantį net ir jūsų pačių lūkesčius. Tam, kad tai būtų paprasčiau, verta pasirinkti išskirtinio dizaino baldus ir aksesuarus.

Užsakymo Nr. KMC190069

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: