Organizatorių archyvo nuotr.

Tikriausiai būtų sunku suskaičiuoti, kiek daug daiktų yra kiekvieno iš mūsų namuose, o dar labiau neramina tas faktas, jog norint išlaikyti tvarkingą aplinką, reikia pasirūpinti, jog kiekvienas iš jų turėtų savo konkrečią vietą. Įprastai tam pasitelkiame pagrindinius sandėliavimui pritaikytus baldus, tačiau jei vietą namuose reikia taupyti, norisi, kad jie galėtų pasiūlyti ir daugiau funkcijų. Išskyrėme tokius variantus – šiuos baldus galėsite pritaikyti ne tik daiktų laikymui.

Pufai – daiktadėžės

Nesuklysime pasakydami, jog tai – vienas sumaniausių daiktų sandėliavimo sprendimų. Pufai puikiai gali atstoti kėdes ir padeda susodinti didesnį svečių skaičių, o kiti juos pasitelkia norėdami patogiai ištiesti kojas, tad akivaizdu, jog funkcionalumo jiems netrūksta. Tuo tarpu jų viduje galima laikyti pačius įvairiausius daiktus – jų saugykla tikrai bus pakankamai privati. Papildomai verta paminėti ir labai stilingą išvaizdą – jei pageidausite, šie baldai galės pagyvinti Jūsų interjerą.

Batų spintelės – suoliukai

Norint išlaikyti tvarką prieškambaryje, būtina pagalvoti, kur laikysite visą avalynę – šiam tikslui dažniausiai naudojamos įvairios spintelės ir lentynos. Tačiau lygiai taip pat verta pagalvoti apie baldus, kurie prie viso to gali pasiūlyti ir papildomą sėdėjimo vietą. Toks sprendimas nepareikalaus koridoriaus erdvės, tačiau norėdami apsiauti batus, tai galėsite padaryti kur kas patogiau. Ši idėja turėtų sužavėti ne tik Jus, bet ir į svečius užsukusius bičiulius.

Lovos su patalynės dėže

Patalynės dėžėse galima laikyti ne tik patalus, bet ir sezoninius drabužius ar bet kokius kitus panašius daiktus – jei miegamasis nėra itin erdvus, tikrai verta pagalvoti apie tokį variantą. Tuo labiau, kad toks sandėliavimo sprendimas visiškai nereikalauja papildomos erdvės ir nesukelia jokių nepatogumų. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog patalynės dėžes gali turėti ir sofos bei minkšti kampai – apstatinėjant svetainę, turėtumėte pagalvoti apie tokius baldus.

Kavos staliukai su lentynomis

Žurnaliniai ar kavos staliukai labai dažnai gali pasiūlyti papildomas lentynėles, kuriose dažniausiai laikome įvairius skaitinius ar televizoriaus pultelius. Visgi, jeigu lentyna yra erdvesnė, čia lygiai taip pat gali tilpti ir Jūsų naudojama, pavyzdžiui, PlayStation 5 konsolė ar bet kuriai kitai iš jų pritaikyti priedai. Tiesa, tokias lentynėles labai dažnai norisi apkrauti niekur kitur vietos nerandančiais atributais, tačiau jei pasistengsite, šią papildomą vietą išnaudosite labai tikslingai.

Spintos su veidrodžiu

Tai – daugelyje namų sutinkami baldai, kuriuos galima pritaikyti tiek miegamajame, tiek ir prieškambaryje. Pats baldas visapusiškai yra pritaikytas sandėliavimui, tačiau ant vienų (o kartais – net ir ant kelių ar visų) durelių pritvirtintas veidrodis paverčia jį kur kas funkcionalesniu. Veidrodžius dažnai rekomenduojama naudoti ir tuomet, kai vizualiai norisi padidinti erdvės pojūtį, tad apie šį niuansą Jums taip pat nebereikės galvoti. Platų įvairių dydžių ir skirtingų stilių spintų pasirinkimą atrasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Veidrodinės spintelės

Labai panašius privalumus pasiūlys ir veidrodinės spintelės, kurios dažniausiai yra sutinkamos vonios kambariuose. Jos taip pat suteiks pakankamai vietos Jūsų daiktams ir tuo pačiu leis nebeieškoti kitos vietos veidrodžiui. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog kai kurie gaminiai turi ir papildomą apšvietimą – jis leis dar patogiau atlikti Jūsų kasdienius ritualus, o norėdami daugiau jaukumo, patalpoje galėsite naudoti vien tik šį šviesos šaltinį.

Apstatę šiais baldais savo namus, labai lengvai išplėtosite funkcionalią ir praktišką aplinką. Tarp jų nestinga ir labai stilingų sprendimų, tad problemų dėl žavaus interjero taip pat neturėtų iškilti.

Užsakymo NR. KMC210148

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: