(c) Organizatorių archyvo nuotr.

„Žalgirio“ arenos statyboms Kaune einant į pabaigą, žmonės suskubo domėtis galimybėmis aukoti arenos statyboms darbams ir taip įsiamžinti šalia arenos planuojamame įrengti Rėmėjų take.

Interneto tinklalapį Kaunoarena.info administruojančios ryšių su visuomene agentūros „Promo Service“ vadovas Nerijus Budrys teigia, kad pastaraisiais mėnesiais besidominčiųjų galimybėmis aukoti arenos statybos darbams išaugo beveik dvigubai.

„Ypač didelį susidomėjimą rėmimo galimybėmis rodo įvairios įmonės, įstaigos ir organizacijos“, – pasakojo N. Budrys.

Aukoti arenos statyboms galima iki šių metų gegužės 1 d. Šiuo metu arenos statybų paramos fonde yra surinkta daugiau kaip 90 tūkst. litų.

Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Gintarė Skaistė, atsakinga už lėšų rinkimą arenos statyboms, tiki, kad per likusį laiką paramos fondas dar sulauks reikšmingo papildymo.

„Šiuo metu jau daugiau kaip trys dešimtys rėmėjų jau yra peržengę 1000 litų paramos sumą ir bus įamžinti specialiomis žalvarinėmis plokštelėmis Rėmėjų take prie „Žalgirio“ arenos. Tuos, kurie vis dar ketina prisidėti prie paramos, raginame paskubėti, nes laiko liko labai nedaug“, – sako G. Skaistė.

Visą informaciją apie tai, kaip galima paaukoti arenos statybos darbams, galima rasti čia.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: