© Openculture.lt archyvo nuotr.

Muzikanto Andriaus Mamontovo inicijuota šventė „Gatvės muzikos diena“ gegužės 18-ąją jau šeštą kartą šurmuliuos Kaune. Laisvės alėjoje ir senamiestyje įsikurs muzikai ir šokiui neabejingi įvairaus amžiaus atlikėjai: nuo vaikų pop muzikos grupių iki elektroninės muzikos atlikėjų, nuo modernaus šokio trupių, chorų iki tradicinių lietuviškų šokio ansamblių.

Šventės organizatoriai džiaugiasi, kad šiemet į šventę sugrįš tradicinės akcijos – „Makarena“, „Muilo opera“ ir būgnų improvizacija„Drum2gether“.

Visą dieną Nepriklausomybės aikštėje prie Soboro miestiečiams pasirodys šokių kolektyvai ir grupės, kviesiančios ne tik stebėti, bet ir išmokti šokių žingsnelių. Laisvės alėjoje ir senamiestyje šurmuliuos grupės ir atlikėjai, tarp kurių pasirodymus surengs ir Kauno Studentiškas choras, Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai, pučiamųjų orkestras iš Danijos ir kiti.

Prisijungti prie „Gatvės muzikos dienos Kaune“ galės kiekvienas: 16 val.

Tradicinėje pasimatymų vietoje, prie Laisvės alėjos fontano šventės rengėjai pakvies sušokti penkis gerai pažįstamus „Makarenos“ žingsnelius. 19 val. Kauno muzikinio teatro sodelyje vyks „Muilo opera“ – muzikinė nerūpestingą vaikystę ir muiluotus pirštus primenanti akcija, kurios metu skambant muzikai bus pučiami muilo burbulai.

20 val. 30 min. „Gatvės muzikos dieną“ Kaune vainikuos tradicinė būgnų improvizacija „Drum2gether“, kuriai diriguoti ir ritmo mokyti rengiasi būrys Kauno perkusininkų. Akcijoje galės dalyvauti kiekvienas į Nepriklausomybės aikštę atsinešęs būgną, buteliuką, skardinę, pripildytą kruopų ar tiesiog prisijungti plojimais.

Nutilus būgnų dūžiams „Gatvės muzikos diena“ persikels į gyvos muzikos klubą „PuntoJazz palėpė“ (Kęstučio g.6). Čia iki paryčių vyks linksmybės su šventės dalyviais ir energingą šokių muziką grojančiais didžėjais.

Registracija į šventę veiks iki pat gegužės 18-osios oficialiame renginio Kaune tinklapyje www.gmdkaune.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: