(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lapkričio 4 dieną 16 val. asociacija „Šviesuva“ organizuoja dar vieną renginį, kurį sudarys dvi dalys: paskaita apie lyderystę bei Kauno jėzuitų bažnyčios bendruomenės muzikos grupės pasirodymas. Nemokamas renginys vyks Raudondvario pl. 150 esančioje konferencijų salėje.

Paskaitą apie lyderystę pavadinimu „Paskaita su pratyba apie lyderystę, gyvenimo prasmę ir pašaukimą“ skaitys Rytis Gurkšnys – pirmasis Lietuvoje vadovų treneris (angl. executive coach) ir organizacinės elgsenos magistras (Benedictine University, JAV). Rytis jau keletą metų veda lyderystės seminarus įvairiose organizacijose ir asmeniškai treniruoja vadovus VšĮ Vadovų ugdymo centre. Paskaitos metu jos dalyviai bus supažindinti su jėzuitų lyderystės principais, gaus nuorodas apmąstymui ir idėjų asmeniniam tobulėjimui.

Meninėje renginio dalyje, kuri vadinasi „Amabile“, dalyvauja Kauno jėzuitų bažnyčios bendruomenės muzikos grupė: Ieva Botyriūtė (choreografija, vokalas) Kristina Botyriūtė-Zdanienė (fortepijonas, sopranas), Laima Botyrienė (blockfleita, vokalas), Žaneta (altas). Programoje lengvosios muzikos kūriniai.

Organizatoriai ir lektorius lyderį apibūdina taip:

Kas yra lyderis? Ar tai sėkmingas direktorius? Sėkmingas verslininkas? Sėkmingas sportininkas? Tai dar daugiau. Lyderis – tai žmogus, kuris siekia išnaudoti savo asmeninį potencialą, kuris turi aiškią, tikslią ir paprastą viziją bei sugeba atskleisti tai, kas geriausia kituose.

Šiame pasaulyje nėra jokių kitų ribų, tik tos, kurias mes sukuriame sau patys. Pasaulis ir mes sukurti pagal Visagalio ir mylinčio Dievo atvaizdą, kuriam neegzistuoja jokios ribos. Tai leidžia mums pasiekti neįtikėtinų dalykų mūsų ir kitų žmonių gyvenime. Kiekviename žmoguje slypi didžiulis neišnaudotas Dievo duotas potencialas (talentai, sugebėjimai, įgūdžiai, patirtis, energija, galia, išmintis, svajonės, tikslai …). Kiekvienas jau nuo vaikystės siekia išnaudoti šį potencialą. Visi problemų sprendimai slypi pačiame žmoguje. Vadovų ir lyderystės treneris (koučeris) neduoda jokių patarimų, bet klausimais padeda žmogui atskleisti ir išnaudoti tai, kas geriausia jame. Sėkmė veikloje nėra atsitiktinumas, bet nuoseklus ir atkaklus jos siekimas. Sėkmė –tai išugdytas sugebėjimas nuolat nugalėti visas kliūtis. Sėkmė – tai ištvermingas darbas, kartojant ir praktikuojant tam tikrus principus, kol pasiekiamas norimas tikslas ar rezultatas. Sėkmingiausi vadovai yra vidutinių gabumų, vidutinio išsilavinimo, iš vidutinių šeimų, vidutinių organizacijų, mažų pajamų žmonės. Tačiau jie mokėsi iš lyderių, tam tikrus principus nuosekliai ir ištvermingai taikė savo veikloje. Lyderystė nėra koks nors stebuklas ar atsitiktinumas. Tai tam tikra mąstysena ir elgsena, kuri anksčiau ar vėliau duoda konkrečius rezultatus.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: