(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.
Sausio 18 dieną kauniečiams bus pristatytas ir naujas elektroninio bilieto dizainas, kurį visi norintys galėjo rinkti Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje. Nuotraukoje pateiktas vienas iš penkių galimų naujo dizaino variantų.

Sausio 18 dieną, 10 val., Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir Druskininkų meras Ričardas Malinauskas Kauno miesto savivaldybės mažojoje salėje savo parašais užtvirtins susitarimą bendradarbiauti diegiant vieningą elektroninį bilietą.

Kauno ir Druskininkų elektroninio bilieto kortelėmis bus galima naudotis abiejuose miestuose. Ateityje šių miestų elektroniniais bilietais taps įmanoma atsiskaityti ne tik už transporto paslaugas.

Prie Savivaldybės pastato lauks Kaune ir Druskininkuose visuomeninius maršrutus aptarnaujantys autobusai, kuriuose čia pat bus galima įsitikinti, kad dviejų miestų bendradarbiavimui techniškai jau pasirengta.

Taip pat žurnalistams bus pristatytas naujas Kauno viešojo transporto elektroninio bilieto kortelės dizainas – „Kauno miesto kortelė“.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir Druskininkų meras Ričardas Malinauskas atsakys į žurnalistų klausimus specialioje spaudos konferencijoje.

Joje taip pat dalyvaus Kauno miesto savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Paulius Keras, UAB „Autrolis“ Bilingo centro vadovas Mantas Žiulpa bei teisės ir valdymo skyriaus vadovė Lina Keršytė, UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas, Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilma Jurgelevičienė ir Ūkio skyriaus vedėjas Valdas Kuleckas.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: